Wpis z mikrobloga

Moto mirki, czy kupowanie Lexusa IS z lat 2005-2012 jest bezpieczne? Jak z awaryjnością tych aut z silnikiem 2,5 benzyna? Dają radę z wysokimi przebiegami?

Myślę sobie teoretycznie na przykład o takim https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is-is-250-ks-serwisowa-xenon-skora-zadbany-2-wlasciciel-ID6z4v6a.html
Przebiegu teoretycznie 165000, więc w rzeczywistości obstawiam coś poniżej 300k - pojeździ to jeszcze trochę? 11 letnie auto, kurde, mam wątpliwości, ale strasznie mi się linia podoba i wyposażenie tych lexów.
#motoryzacja #auta #samochody #lexus #lexusis
Pobierz advert - Moto mirki, czy kupowanie Lexusa IS z lat 2005-2012 jest bezpieczne? Jak z a...
źródło: comment_4Ca7s5MZBLnMs2hOkvOMZ92nTsezB2YM.jpg
  • 32
@advert: Wracając do pytania, sam się interesuję tym modelem, jest moim mocnym kandydatem na kolejne auto. IS 250 to w sumie kawał porządnego żelastwa i nie ma jakichś typowych problemów / usterek. Jest perfekcyjnie złożony i słynie z bezawaryjności. Na co należy się przygotować to droższe koszty części i ubezpieczenia, ale bez paniki. Porównywałem ceny typowych części zamiennych nieoryginalnych (filtry, klocki, tarcze, wahacze) do mojego aktualnego wozidła (Mitsubishi ASX) i ceny
@Neodinni Po pierwsze, nie mówimy o nowych autach, tylko używanych :D Po drugie tak czułem że zmierzamy do tego że kolega się pochwali że jeździ samymi nowymi autami xD

No to powodzonka i zebys Mirku nigdy nie musiał się rozglądać za używką
@advert:
Samochód bardzo spoko. Ale kup go sobie w Niemczech od Niemca. I żeby nie był poniżej średniej ceny na mobile.de czy autoscout.de. Albo w Autohausie z gwarancją.