Wpis z mikrobloga

@Nicescroll: oczywiście że w TS jest. Ale "prawdziwy programista" JS podobnie jak PHP używa typowania dynamicznego i w te same zmienne może wpakować różne typy. Więc to taka ironia z pełną kontrolą.
Sorry, nie mogę prościej wytłumaczyć (ʘʘ)
@Jare_K nie musisz mi tłumaczyć jak działa typowanie. Mówie tylko, że dla mnie mem nie ma sensu. To ja pisać używasz jQuery ja tam wolę mieć kontrolę nad kodem. Tyle script używa się głównie po to aby mieć kontrolę nad typami
jak ktoś nie ogarnia js es6 es7 to pewnie, pierwsze co zrobi to pobiegnie do przestarzalego typescripta


@Kotel_:
Przecież już wyszedł es8 xD. Pewnie za tydzień wypuszczą 9, a za miesiąc 10. ¯\_(ツ)_/¯ "Dynamicznie" rozwijający się język, tyle do naprawy, że trzeba iterować wersje co kilka miesięcy xD. Ale nie ma co narzekać, jeszcze 5-10 lat i może z tego JSa zrobi się normalny język.
@Kotel_:
Ja też nie xD, tyle co używam JSa to żeby jakąś pierdołkę zakodzić w jQuery, ale co jakiś czas mnie najdzie, żeby sprawdzić czy znowu nie ma 10. frameworka, który robi to samo xD.
oczywiście że w TS jest. Ale "prawdziwy programista" JS podobnie jak PHP używa typowania dynamicznego i w te same zmienne może wpakować różne typy. Więc to taka ironia z pełną kontrolą.


@Jare_K: Ale tu nie ma zadnej ironii. TS ma kontrole, JS nie ma kontroli, proste. Mam jest niezrozumialy dla nikogo, bo ani ktos kto zna sie na temacie nie zrozumie ani tym bardziej nikt inny.