Wpis z mikrobloga

@tosyu: dziwi mnie ta zmiana, strava była całkiem ładna i przejrzysta. Z drugiej strony rozumiem ukłon w stronę bardziej społecznościowego portalu i decyzję o czytelnym newsfeedzie, myślę że więcej zyskają na tym niż stracą.
@tosyu: Wszystko spoko, tylko jak to ma być takim portalem społecznościowym, to wszystkie funkcje powinny być free - wtedy by się to jakoś rozkręciło (np. dyskusje w klubach), a tak? Na polskie realia cena premium jest zaporowa. Za 215 zł można sobie kupić coś całkiem fajnego. Ba, dla niektórych to połowa wartości roweru. :D
@the_Fam: Strava Premium nie jest droga dla człowieka, który ma rower nieco droższy od Tribana, a jazdy rejestruje za pomocą komputerka, nie telefonu. Dla kogoś kto wie co zrobić z danymi z opcji premium, jest to nawet jak za darmo.
@tosyu: każda zmiana na początku boli, się opatrzy i będzie git.
Strava Premium nie jest droga dla człowieka, który ma rower nieco droższy od Tribana, a jazdy rejestruje za pomocą komputerka, nie telefonu.


@fixie: Napisałem, że jest droga? Stać by mnie było, ale nie odnosiłem się do siebie, a do ogółu polskiego społeczeństwa, a i to w kontekście tego, że starają się zostać sportowym portalem społecznościowym. Na "smart" trenażera i Zwifta (czy coś podobnego) też byłoby mnie stać, a wolę kupić dobry
Nie rób z ogółu polskiego społeczeństwa biedaków.


@fixie: Weź mnie nie rozśmieszaj. Zobacz co się aktualnie dzieje ws. lekarzy rezydentów. :D Skąd się wzięło #polakibiedakicebulaki? Jak statystyczny Polak szarpnie się na rower za 3000 zł, to jest wszystko. A tu wypada mieć co najmniej dwa rowery...
To że kogoś stać nie znaczy, że nie znajdzie lepszego zastosowania dla takich pieniędzy, choćby to było tylko 100 zł.
@the_Fam: Chłopie, weź wyjdź z biedy umysłowej i finansowej, poszerz horyzonty i poznaj ludzi jeżdżących na szosie, a się przekonasz, że #!$%@? pan farmazony.
@fixie:

Chłopie, weź wyjdź z biedy umysłowej i finansowej, poszerz horyzonty i poznaj ludzi jeżdżących na szosie, a się przekonasz, że #!$%@? pan farmazony.

23 wyrazy, 152 znaki, 0 argumentu, 1 wulgaryzm, 1 próba ataku ad personam = czarnolisto. :)