Wpis z mikrobloga

@larvaexotech: To jest auto typowo dla dwóch osób, ale gdy trzeba było nie raz trzecia czy nawet jeszcze czwarta osoba miała miejsce żeby ją podrzucić itd. Nie jest to miejsce by jechać 100 km wygodnie, w ogóle zapewne nie jest wygodnie (nie wiem osobiście nie siedziałem ( ͡º ͜ʖ͡º)) ale mając do wyboru roadstera 2 osobowego albo takie 2+2 wybrałem to bo zawsze jest to awaryjne
@ferbenb: no mnie wlasnie to odrzuca, co prawda glownie jezdze w 1-2 osoby ale czasem sie zdarzy kogos wziac i np na wakacje cz cyos to kiepsko strasznie. Strasznie zaluje ze tak piekne autko nie moglo dostac chodzby po te 20cm na wysokosci i dlugosci z tylu, szczegolnie ze bagaznik z tego co wiem jest bardzo pojemny.

Druga sprawa to brak wyboru z automatem, tzn jest ich kilka na cala Polske
@larvaexotech: Bagażnik jest pojemny dopóki nie masz czegoś wysokiego do zapakowania, pudło 40cm wysokie już się nie mieści tylko trzeba rozkładać siedzenia xD Oczywiście nie jest to auto dla każdego, ja sytuacji by kogoś podwieźć miałem może 2/3 na miesiąc, więc mi to problemu nie sprawiało.

To moje pierwsze auto, które sprzedawałem wcześniejsze zostało w rodzinie i w kwestii TT gdybyś się zdecydował kupić pisz śmiało zawsze coś podpowiem na co
@ferbenb: 19 patyków to nie dużo jak za TT. Zakładam że to wersja z napędem na 4, 225 koni? Cóż gdybym miał teraz budżet dopięty to sam bym rozkminiał ;) Kurde ogólnie mam taki problem, że zanim się zdecyduje na pewno musiałbym usiąść do tego auta np. do tyłu do przodu i zobaczyć ile ma w środku miejsca ale też nie będę marnować cudzego czasu, oglądać i jeździć cudzym autem jak