Wpis z mikrobloga

Mirki szukam gry na 7/8 graczy, takiej z rywalizacją. Może to być tego typu, że gracze vs gra jak w pandemii czy fuse, czyli np tajniacy odpadają, ale też gry pokroju, doodle, prawo jungli etc też odpadają jak co.
Jedyne co mi wpada do głowy to:
Scythe
Citdales (ale to mam)

Jak szukałem to znalazłem (ale nic o nich nie wiem, wiec jak możecie to doradźcie)
Bang
7 cudow

A na twilight imperium + dodatek shattered empire, obecnie nie chce mi sie tyle kasy płacić :P
#grybezpradu
  • 15
@SirSherwood: Na tyle osób to już ciężko o sensowny tytuł z prostego powodu - absurdalny downtime. Na 6 jest znakomite New Angeles. Dalej Pathfinder ACG, świetny karciany coop do 6 osób. Eldritch Horror jest do 8 osób, grywałem w takim gronie i jest bardzo fajnie. Kiczowaty Labirynt Śmierci bazujący na twórczości Szyndlera jest do 10 osób, to także kooperacja. Ewentualnie mógłbym polecić 3xEpic Card Game i zagrać w 8 osób draft,
@SirSherwood: Spośród mniejszych tytułów: Sabotażysta, Śmierć jaśnie panu - karcianka do ośmiu osób, Żółwie z Galapagos do siedmiu - lekka przyjemna turlanka z szacowaniem ryzyka, Fasolki z rozszerzeniem do siedmiu.

Nie określiłeś dokładnie czemu np. Tajniacy odpadają, więc strzelam Tajemnicze domostwo, Dixit, Resistance lub Avalon, mając na względzie, że może być to nietrafione - sam oceń.

Z większych: Kawerna jest do siedmiu osób.
Colt Express z dodatkiem Szeryf do ośmiu osób
Jak chcesz dużo negatywnej interakcji to spartacus z dodatkami, t


@Vitru: Chyba przeoczyłeś fragment, że gra ma być na 8 osób - dodatki do Spartacusa pozwalją grać w max 6.
@Vitru: Już widzę w czym błąd. Widmo śmierci rozszerza o jednego dodatkowego, wiec jeśli ma się inne dodatki to można grać w 7, jak ma się tylko podstawkę to można grać w 5 :)