Wpis z mikrobloga

Kumpel potrzebuje dużego radia z androidem do Seata Leona I, samochód nie ma sterowania radiem z kierownicy. Co polecacie? Sprzęt ma być dobry i tani, i nie musi miażdżyć jajca nazwą marki, ale ma mieć możliwie jak najwięcej fajnych funkcji. Nie musi mieć stałej łączności z netem, ale nie zaszkodzi. WiFi rzecz jasna by się przydało, bo w garażu ma zasięg z domowego routera. Ktoś coś?

PS. Zasadniczo się nie pali, więc może być Ali ( ͡° ͜ʖ ͡°) #nieczujejakrymuje #aliexpress

#caraudio #android #samochody #motoryzacja #obrazekdlazwiekszeniaatencji #elektronika #seat #leon
pogop - Kumpel potrzebuje dużego radia z androidem do Seata Leona I, samochód nie ma ...

źródło: comment_qVmc1egtzbHtGIlnf8inTNDb0fvmY9wA.jpg

Pobierz
  • 24
@pogop: Niestety w świecie car audio, dostajesz tyle ile zapłacisz. Tani sprzęt jest tani, bo jest kiepski i nie ma tu wyjątków. Lepiej zainwestować w coś porządnego i cieszyć się z dobrze wydanych pieniędzy, zamiast kupować chińczykopodobne i wyklinać codziennie producenta.
Co ma byc #!$%@? w androidzie?


@Conquer: Choćby niestabilne działanie i lagi. To też jest ważne. Gdyby mi radio lagowało, to by mnie szlag trafił, ale co kto lubi. Jeśli chodzi o jakość dźwięku, żaden wzmacniacz nie pomoże jeśli źródło jest do dupy. Fizyki nie oszukasz.
@dolOfWK6KN: aha xD Zamkniety w swoich racjach jesteś xD moj telefon za 400zl nie laguje. I jest chinczykiem xD Wystarczy poczytac opinie.. Jedyny minus jaki ludzie podają to to ze sie radio włącza (wybudza) 4 sekundy. A tak to same plusy widac.
moj telefon za 400zl nie laguje


@Conquer: Gdybym nie siedział w Androidzie od 2008, nie był devem Androida, nie posiadał wielu testowych słuchawek z Androidem, wtedy bym Ci uwierzył. Ale siedzę, jestem i posiadam, więc wybacz.

@pogop nie no, w sensie takiego chińczyka, z odchylanym ekranem, właśnie chyba xtrons
Mam go już ponad kupę czasu i wszystko działa jak sialala
Nic mi nie laguje, słucham muzyki z bpm.fm i mam Google maps odpalone, dzwonią do mnie ludzie i jest git.
Do tego wpieta kamerka cofania, i wyprowadzenie USB do schowka łącznie z audio i video in więc można podłączyć się w każdy możliwy sposób.
Obd na Bluetooth działa
@pogop aha bo pojawiło się stwierdzenie że to #!$%@? gra inie będę generalizowal tutaj bo wiadomo, różne chyba mogą być te chipy od dźwięku, ale ja mam bose 7 głośnikowe I gra jak ta lala