Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Panowie,pewnie dostanę dużo hejtu w moją stronę bo zachowuje sie jak #przegryw ale wpadłem chyba w jakieś wielkie GÓWNO.Zacznę od początku,jestem z dziewczyną prawie 3 lata w #zwiazki a znamy sie 4. Poznalismy sie na #tinder. Wiadomo ze czasem było super czasem zle ale od dluuuuuższego czasu jesteśmy dla siebie jak pies z kotem.Ogólnie moja dziewczyna ma bardzo nerowy chrakter i #depresja. Reaguje agresją na każdy problem i wbija pazury w moje ciało,szarpie itd aż nie potrafię tego opisac. Ostatnio kiedy trochę się z nią droczyłem i moją stopą dotknąłem ją po cipce kiedy ona schyliła się po kabel obok łózka to powiedziala do mnie '' ty głupi #!$%@?'' strasznie przykre to jest.. zauważyłem ze troszke nie stara sie jak kiedyś i ma bardziej #!$%@?.#seksy sa chociaż przyznam ze to ja bardziej dbam o nasze zycie seksualne niż ona.. ona nie potrzebuje seksu i mowi ze chce to robić wtedy kiedy ona ma ochote na to bo nie lubi tego robić gdy nie nie ma ochoty. Ale ona dosyć rzadko ma ta ochote.. częściej otrzymuje od niej akty agresji niż miłości.Myślę nad tym co by tu zrobić by wyszlo na prostą.. jebnąć tym czy wychłodzić relacje? Dodam, ze duzo cwicze na silowni i sporo zarabiam tak samo gdy sie poznalismy, wiec te problemy nie wynikaja z mojego zaniedbania.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 16
  • Odpowiedz
rzyd: Standard. Po 2-3 latach jak gaśnie koktajl hormonalny i kończy się stan zakochania i parzenia na partnera przez różowe okulary, by związek przetrwał, trzeba w tym czasie zbudować prócz namiętności, także przyjaźń, tak by dobrze się ze sobą czuć, ufać sobie itd itp a przede wszystkim na początku ustalić czego oczekujemy od swojego partnera. W okresie zakochania partner moze nie spelniac tych oczekiwac ale hormony buzują więc machamy na to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Najgorsze w tym wypadku jest to że jak rzucisz a serio ma depresje to może być problem.
Pogadaj z nią na poważnie o tych zachowaniach i powiedz, że nie możesz tak żyć a chciałbyś budować poważny związek.
Na przyszłość zaś radzę, aby nie wiązać się z osobami o rozwiniętych chorobach psychicznych. Wiem, że litość bierze, ale to dla dobra obojga.
  • Odpowiedz