Wpis z mikrobloga

@magenciorek: No nie wiem czy są jakieś wymagania dla strażaków co do wzrostu. Widziałem i wysokich i niskich. Raczej mają być po prostu sprawni fizycznie.
Ta para jest dla mnie jakaś taka nijaka. Niczym się nie wyróżniają. Daniel, tak mi się wydaje, dobrze ogarnia przewodzenie ludźmi, a farmer jest sprawny fizycznie. Przyjemnie się oglądało jak zapierdzielał po torze przeszkód w pierwszej indywidualnej konkurencji o immunitet.
@magenciorek: No cóż, jeśli jest takim manipulatorem i wygra tą edycje to chyba dobrze? O to w tym chodzi, musi sobie poradzić ze wszystkimi na swój sposób. Jak wszyscy ujawniają soje taktyki i są dla siebie mili to źle, a jak ktoś chce zrobić zamieszanie i manipulować żeby wygrać to też źle? Nie wiem jak jest w Survivors bo nie oglądam ale z Wyprawy Robinson i z Wyspy Przetrwania jestem zadowolony.
@magenciorek: Za bardzo zaatakował dzisiaj Piotra, zrobił z niego kozła ofiarnego, wytknął mu oszustwo, a przecież żółci jak już by wyeliminowali wszystkich to i piotra by sie pozbyli gdyby nie był już potrzebny, straszna hipokryzja. W ogóle denerwuje mnie w tym sepleniu że nosi się tam jak by był jakiś lepszy, wielki pan dyrektor. Pięknie dzisiaj miał gacie pełne na głosowaniu. Uciesze sie jak w końcu wyleci z hukiem