Wpis z mikrobloga

Hej. Muszę prosić was pilnie o pomoc.

tldr. Kupiłem na gearbest telefon i po nie całym miesiącu użytkowania zepsuło się w nim gniazdo ładowania.

Kupiłem go z magazynu z UK a odebrałem 29.09.2017r i chodził idealnie aż do tego tygodnia. Problem tkwi w tym że któregoś ranka biorę telefon do dłoni który był podłączony pod ładowarkę i w tym momencie przestał się ładować,poruszałem gniazdem i ładuje. W tym momencie żebym mógł go naładować telefon musi leżeć nieruchomo podłączony pod kabel. Uprzedzając pytania sprawdzałem inne kable i ładowarki.

Płaciłem poprzez PayPal i moje pytanie brzmi jak teraz do tego podejść? Odsyłanie go do chin,ponoszenie dodatkowych kosztów i pewnie z miesiąc albo dwa bez telefonu mi się nie uśmiecha,bo nie mam zastępczego.

Najbardziej by mi odpowiadało żebym naprawił go na miejscu, wziął fakturę za usługę i na jej podstawie oddali mi kasę za naprawę. Ale to pewnie nie możliwe.

Dziękuje ślicznie za pomoc bo nie wiem jak się za to zabrać i jakie są możliwości.
Miłego popołudnia.

#gearbest #paypal #pomocy #zakupyzchin #chiny
Wołam również @GearBest_Polska
  • 7
Płaciłem poprzez PayPal

Odsyłanie go do chin,ponoszenie dodatkowych kosztów


https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/refunded-returns

1. Aktywujesz program zwrotu kosztów
2. Odsyłasz towar najlepiej poleconym
3. Robisz zdjęcia:
- paczki przed wysłaniem zaadresowanej
- potwierdzenia nadania z trackingiem (ta kartka z adresem twoim i chińczyka)
- paczki z trackingiem (jeśli dasz rade na poczcie)
4. Wypełniasz na stronie formularz (3 minuty roboty) i dodajesz fotki
5. Czekasz na odpowiedź
Jeśli zaakceptują to:
6. Zwrot wpada na konto
Najbardziej by mi odpowiadało żebym naprawił go na miejscu, wziął fakturę za usługę i na jej podstawie oddali mi kasę za naprawę. Ale to pewnie nie możliwe.


@Shogun667: Sprawdź ile będzie kosztować naprawa, a następnie napisz do GearBest. Najprawdopodobniej się zgodzą lub nawet sami to zaproponują.