Wpis z mikrobloga

odkopałem gopro z szuflady, testy zanurzeniowe przeszło pomyślnie
fajnie jakby mi się udało uchwycić narodziny. Szkoda, że od jutra do roboty

@Coffeephile: ciemno? prośba negroidzie,
tam jest max jakieś 150W w ledach (90%czasu i tak chodzi na <50% bo za jasno, na full to trawnik robi wodę gazowaną) robiąc zdjęcia komórką trzeba się bawić w kontrast bo inaczej widać tylko jasny piasek, normalnie oczami widać dokładnie ten kamień z kawiorem i
uau - odkopałem gopro z szuflady, testy zanurzeniowe przeszło pomyślnie
fajnie jakby...

źródło: comment_TY4npAaap2vXxtiolgvTGDxk60bvsLzc.jpg

Pobierz
@uau: Mi się rozmnożyły skalary, piękne rybki. Zostawiłem w akwarium 112 l tylko rodziców z nimi, a resztę rybek przełożyłem do mniejszego. Jednak zauważyłem, że sporych już rozmiarów brzanka rekinia ma tam zbyt mało miejsca, więc ją jako jedyną przerzuciłem z powrotem. To był #!$%@? duży błąd.
Jedna noc, tyle czasu zajęło jej #!$%@? wszystkich moich młodych, wyklutych skalarów. Brzanko, ty cipo.

PS zajebiste akwarium, tylko nie ma pokrywy??
I dużo
@srogie_ciasteczko: przykryte w połowie,
4mm szybą gł.25cm (akwa gł. 50cm) pod samą belką led,
ale już się zabieram żeby zamówić drugi kawałek u szklarza bo mi nowy kot z akwarium wodę pije.
Tylko się jeszcze nie zdecydowałem czy jeden kawałek, dwa czy jeden z dziurą do karmienia którą będzie można zasłonić
typowej pokrywy nie chcę robić bo belkę zrobiłem ultra cienką (profil alu 20mm) i moim zdaniem fajnie to wygląda
jak
@Dassault: ojtam Panie, impuls, chciałem akwarium, kupiłem najpierw takie małe chyba 25l pochodziło z rok chyba albo ponad i tam eksperymentowałem, wiadomo coś tam czytałem w internetach, podłoża, światła, bakterie, itd i mi się zamarzyło duże, bo i miejsca tam mało dla ryb było, to tu risercz jaki sprzęt jaka filtracja, filmiki yt o akłaskejpingu
na forach ciężko przebrnąć przez posty panów co wiedzą wszystko (jak na elektrodzie)
przyznam szczerze, że