Wpis z mikrobloga

@KamDG: grałem jakieś 2 lata temu, przez kilka miesięcy
zakończyłem grę z dniem, w którym gościu będący o wieeele wyżej w rankingu i mający z 10x więcej punktów i floty zaorał mi wszystko prawie do zera, bez żadnych szans na obronę dla mnie (nie miałem gwiazd śmierci w ogóle, a on z 50)
nawet z nim rozmawiałem potem że to troche dziwne ze mechanizmy gry pozwalają na coś takiego
@Aureos ja już miałem ponad 20 gwiazd śmierci ale brak czasy na FS, więc sobie siedziały aż ktoś przyleciał po "szczątki".

Jedyna opcja wyrównania szans to system ostrzegania o ataku na e-mail (a i tak nie było by to 100% skuteczne).Chyba że che się spędzić życie na odświeżaniu ( ͡ ͜ʖ ͡)

Po tym jak mi rozjechali gwiazdy znalazłem kogoś nisko w rankingu i oddałem konto
@Fenrirr: Od maja siedzę na 6x/6x i tylko raz straciłem 6kk surki.... fs na kolonizuj+kolejne astro w nocy weszło XD Teraz tylko stacja moon-moon XD Szansa na jej utratę spada do 0,000000000000000001% ... kumaci wiedzą o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KrolOkon: bitch, please. Na Oberonie od 16 miesięcy (od początku uni) i straciłem tylko trzy razy: za pierwszym razem drobnicę, bo zaspałem, za drugim razem zrobiłem FS-a i zapomniałem spakować surowców (100 baniek, na tym speedzie to dniówka) i za trzecim 10k DT (też niewiele), bo budzik mnie nie obudził. :D Generalnie jak się wie, jak grać i jak utrudnić życie potencjalnemu agresorowi, to stracić flotę jest bardzo ciężko, no i
@Fenrirr: Nic nie dawał jak ktoś ogarnięty jak na Uni 5, wyliczali Ci po aktywności co do sekundy. Jedyny sposób było w kliknięcie na powrót przed czasem dotarcia. Choć kogoś i tak dojechali w ten sposób. OCToG pozdrawia, a Popuri siusiaku Ciebie nadal nie lubię ( ͡º ͜ʖ͡º) .
@Amplifed: na speed x1 stacjonuj moon-moon? FS nie do wyliczenia, jeśli ci moona nie ściągnęli. ;) Gorzej na speedach, bo gęsi już #!$%@?ą.
Ja #!$%@?ę, uświadamiam sobie właśnie, że pierwsze konto założyłem dobre 12 lat temu. Poczułem się staro. ( ͡° ʖ̯ ͡°)