Wpis z mikrobloga

@Fenrirr: U mnie to będzie dobrych 10-11 lat temu. Niewiele było wtedy Uni. Przyjemnie wspomina się te daaawne czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po jakimś czasie postanowiłem się uwolnić i spieniężyłem konto ( ͡$ ͜ʖ ͡$)

Później jeszcze wracałem na nowsze, jednak już bez takiego zaangażowania, jak na U4.
  • Odpowiedz
@KamDG: grałem dopóki nie zaczął mnie farmic gościu z top 100, kiedy ja sam miałem top 800 nie mając żadnych szans na obronę czy kontrę
  • Odpowiedz
@KamDG: Znałem kolesiów którzy byli top1 na najbardziej zaludnionym uni. O ile dobrze pamiętam to siedziało tam 7 osób na jednym koncie. Dostali bana za 10 multi z których się pushowali. Ban tylko na 2 tygodnie (!!!) Ogólnie dobrze że przestałem tam grać bo to marnotractwo czasu było (wykop lepszy)
  • Odpowiedz
Tylko Progamela


@FurTemporis: Grałem na programeli. Ogólnie moderacja tam miała więcej chromosomów niż moderacja z wykopu. Raz pomimo że się pushowałem w ch*j to moderacja i tak miała wy*ebane i nie dostałem żadnego bana. Drugim razem byłem top1 uczciwie (pomimo że gracze top2 - top5 wykorzystywali bugi w grze, a ja nie) i raz do mnie koleś z top2 (kumpel admina) napisał jaki bug wykorzystuje. Raz wykorzystałem i dostałem bana na
  • Odpowiedz
@KamDG: grałem na uniwersum 5, w rankingu armi i rozbudowy byłem wysoko ale #!$%@?łem paru gości z teamu nr1 albo 2 i musiałem się pilnować. Codziennie rano w południe i wieczorem sprawdzenie czy flota już wróciła, czy nikt nie leci itd. Wciągnęło mnie na sporo czasu, nie żałuję ale nigdy więcej takich gierek
  • Odpowiedz