Wpis z mikrobloga

@DylematyMoralne: Zawsze mnie bawi co się dzieje w komentarzach ilekroć pojawi się wątek użytkownika @feuer:

Ot, typowy korpoczłowiek z wyglądu wyjechał za granicę, pracuje sobie, a międzyczasie wypije piwo, popływa i (UWAGA, UWAGA!) od czasu do czasu pouprawia seks.

I to budzi wśród Wykopków masę skrajnych emocji, zupełnie jakby powyższe rzeczy były nie dostania w Polsce XD
  • Odpowiedz
X dziewczyn, które można mieć za 10$ na miesiąc? I to przed użytkownikami Wykopu. :D


@UberKatze: 10$ xDD
Za dziesięć dolców to w Indonezji możesz co najwyżej cycka w staniku potrzymać, gwarantuje Ci, że większości przegrywów nie byłoby stać na dziwkę w tym kraju.
  • Odpowiedz
@DylematyMoralne: Ty to masz ciekawe życie. Przez kila lat trzymasz na dysku "łóżkowe" zdjęcie jakiegoś obcego faceta. Zachowaj to chociaż dla siebie, w jakimś ukrytym folderze na swoim kompie, a nie chwalisz się tym tutaj...
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: @feuer: Ja myślę, że jeśli Fojer odpowiednio by się przyłożył to ma zadatki na polskiego Dana Brizelian'a :) Na jego miejscu rozważyłbym taki "biznes" bo ma niezłe zadatki, fajnie pokazuje swoje życie "polaczkom" (bez urazy każdy z nas czasem jest tym typowym "polaczkiem") i myślę że taki blog miałby niezłe wzięcie, ja sam wolałbym oglądać polskiego Playboya w takim stylu niż jakiegoś sztucznego elegancika w rurkach i płaszczu od
  • Odpowiedz