Wpis z mikrobloga

Szukam folii (nie szkła!) na cały ekran albo przynajmniej taką jaka była założona fabrycznie przez Oneplus, czyli minimalnie węższą niż ekran. Wszystkie folie jakie do tej pory zamówiłem są znacznie węższe od ekranu i już mnie szlag trafia. 0,5cm przerwy z każdej strony, ze względu na zakrzywione krawędzie ekranu w OP3T. Zamawiałem z UK, Niemiec, Belgii, Francji, raz mi nawet z Brazylii przyszło, praktycznie wszystkie to takie samo gówno. Niestety Oneplus już nie sprzedaje swoich oryginalnych, więc nie mogę kupić. Zna ktoś jakąś dobrą folię na ten telefon? Poratujcie radą :/

#android #oneplus #oneplus3 #oneplus3t
  • 9
@matti05: W przypadku tego telefonu, problem ze szkłem jest jeszcze większy niż z folią. Oneplus z jakiegoś powodu postanowili, że ich ekran będzie się zakrzywiał na krawędziach, inaczej niż w przypadku standardowych szkieł tzw. 2,5D, dlatego są takie problemy ze znalezieniem dobrej ochrony na ekran. Próbowałem dwóch szkieł, wynik był mizerny.
@dolOfWK6KN: jeżeli o tym samym myślimy czym jest efekt tęczy to czasami występuje, ale z tego co kiedyś przeczytałem to feature, a nie bug.
Boki się trzymają, ale może to też zasługa, że są trochę osłaniane przez case. Z dotykiem problemów nie zauważyłem.