Wpis z mikrobloga

Przeszedłem własnie #southpark Fractured but whole . Załejo mi to niecałe 30h oglądając wszelakie przerywnik nie odkrylem tylko jednego member berries oraz jednego yaoi. Grę przechodziłem czarnym na najtrudniejszym poziomie i może przy 3 walkach poległem.

Gra spoko, ale jak widzę, że seson pass kosztuje 90 euro xD To wymiękam jak można być tak bezczelnym. Wiedźmin 3 czy GTA V w dzień premiery kosztowała mniej a mamy tam zabawy na kilkadziesiąt a w przypadku Wieśka na set godzin. No i mamy southa gdzie robiąc tylko fabułę bo zadań pobocznych z szukaniem na siłę są trzy na krzyż spędzimy weekend gry.

400zł za to że mogę chodzić w innym ubranku xD

#gry
Pobierz
źródło: comment_pEbFScI98bwUtesW4JcrieLlf5lej8J9.jpg
  • 13
@Pally:

A ten poziom trudności, który zależał od koloru skóry, to nie był czasem fejk? W grę nie grałem jakby co.


A nie wiem. Pozom walki od początku miałem na mistrzowski. Z drugiej strony u dyrektora szkoły jak wybierasz swoją narodowość możesz zmienić kolor skóry.Tylko nie wiem czy automatycznie poziom nie zmienia ci się na mniejszy. Kończyłem jako czarny-azjata koloru czarnego ;)
@Perlo: Ale nie kupisz samego sesona bez podstawki więc za 400zł masz możliwość chodzenia w unikalnych pikselach za jedyne 120 zł więcej xD

Czyli tak jak pisałem

400zł za to że mogę chodzić w innym ubranku xD

żadna manipulacja.

Sorry ale ta gra nie jest tyle warta. Ceny za grę typu AAA a jest to liniowy HOMM gdzie w połowie gry masz już taką moc że cięzko ci przegrać. Najnowszy battelfront
@Perlo: Za jeden dodatek który odblokuje ci kolejne 10h gry w kanadzie.

Serio chcesz bronić produkcji która nie jest warta swojej ceny. A nawet nie powinna stać obok produkcji za tą cenę tylko dlatego że ją kupiłeś :>? SP jest wart ~ 20 eurosów za season passa, podstawka z 15.

30h gry głównego wątku i obietnica czegoś czego nie ma jeszcze w planach to jest śmiech.
@Perlo:

To ostatni raz mowie, nie ma zadnego season passa za 90 euro a jest za 30.

()

Z postu jasno wynika że season pass to określenie podstawki plus dodatku. I tak się zwyczajnie mówi. Nikt nie mówi że kupił sezon bez podstawki. #!$%@? nikt nie kupi sezona bez podstawki bo to traci sens. Nie baw się w semantykę. Bo się próbujesz #!$%@?ć na siłę.
@CreativePL: Nikt nigdy nie nazwał season passem gry+dodatków. Season pass to "pre-order" przyszłych dlc i dodatków i tylko tego. Jakby gra kosztowała 300zł, a dodatek z ubraniem 2zł, to napisałbyś że chodzenie w innym ubraniu kosztuje 302zł?
Poza tym to gra zajebista, po 20h mam chyba wszystko (poza yaoi), nie wiem jak sprawdzić czy gdzieś pobocznej misji nie ma przypadkiem tylko.
A poziom trudności nie był fejkowy, ale nie wpływał na