Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, mam do was pytanie.

Wystawilem konto origin z grą fifa 18 na allegro na koncie był ban na rynek transferowy na ktorym mozna handlowac pilkarzami ( grac normalnie mozna we wszystkie tryby tylko rynek nie dziala).
Nie umiescilem tej informacji w aukcji ale tez nie napisalem ze wszystko dziala. Kupujacy po 10dniach od zakupu napisal do mnie ze chce zwrot pieniedzy bo w przeciwnym razie zglosci sprawe na policje. Teraz pytanie czy moge poniesc jakies konsekwencje jezeli tych pieniedzy nie oddam? (Kwota 135zł).

Ps. Proszę nie pouczajcie mnie co powinienem a czego nie, po prostu proszę o odpowiedz jak to wyglada wedlug prawa?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 11
Ps. Proszę nie pouczajcie mnie co powinienem a czego nie, po prostu proszę o odpowiedz jak to wyglada wedlug prawa?

Nie umiescilem tej informacji w aukcji ale tez nie napisalem ze wszystko dziala


@AnonimoweMirkoWyznania: aha czyli w dupie masz jakąkolwiek moralność i uczciwość, jeżeli kupujący nie będzie w stanie zrobić Ci problemów z punktu widzenia prawa to masz to w dupie i pieniędzy nie oddasz?
Jeżeli tak, to kawał #!$%@? z
Proszę nie pouczajcie mnie co powinienem a czego nie, po prostu proszę o odpowiedz jak to wyglada wedlug prawa?

@AnonimoweMirkoWyznania: sprawa prosta: jak kradniesz miliony, to uchodzi ci do bokiem, ale z powodu stówy po co sobie robić smród w papierach? ( ͡° ʖ̯ ͡°) . Oddaj, przeproś i nie grzesz więcej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)