Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy ktoś był by zainteresowany, abym wrzucał co miesiąc pasek z #praca w #gornictwo z opisem? Pomyślałem, że dzięki temu może zmieni się niektórym pogląd na temat ile to #gorniki nie zarabiajoo i nauczą się, że 13stki nie mamy już od grubo ponad dwudziestu lat. Piszę z anonimowych, ponieważ za dużo znajomych przegląda moje konto na wypoku.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 29
OP: @wykopowy_brukselek, Odprowadzamy też dużo większe składki. Poza tym, np. ludzie w takich służbach komunalnych za to mają dodatki tzw. "karpiowe" (Dodatek na święta), nie małe premie co kwartał, 13-tke i wyrównanie pensji co rok, im nic nie masz do powiedzenia?
@Magnolia-Fan, Myślisz na krótką metę. Czemu nie pomyślisz co by było, gdyby w Polsce przestano całkowicie wydobywać węgiel? Analizowałeś jakie wpływy do budżetu oddają kopalnie? Już nie mówiąc
@AnonimoweMirkoWyznania: Przecież górnictwo jest nierentowne od kilku lat. Co z tego, że są miejsca pracy skoro my obywatele dopłacamy do interesu. To tak jakbym ja założył restaurację, państwo dawałoby mi co miesiąc 100.000zł a biznes by nie zarabiał i ciągle przynosił straty. No ale zatrudniam kucharzy, odprowadzam składki. Czy to znaczy, że restauracja powinna istnieć? Taka sama logika - przecież to jest nierentowne. Co z tego, że górnictwo tworzy miejsca pracy
@AnonimoweMirkoWyznania: „... za to ludzie w takich służbach komunalnych to maja takie i srakie dodatki”
Ja piernicze, jakie to polskie. Zamiast się wytłumaczyć już wjeżdżasz na innych.. Wiec odpowiedz jest prosta - nie nie interesuje nas Twoja propozycja po tym jak dałeś nam przedsmak dyskusji. ( ͡° ʖ̯ ͡°)