Wpis z mikrobloga

Kolorowanie podobno uspokaja.

Jeśli to prawda, to przy @PonySlaystation byłbym chyba najspokojniejszym człowiekiem na świecie :D

Budzę się o świcie, kolejny #!$%@? dzień tyrady przede mną, a tu na nocnym stoliku mazaczki i do dzieła :D




#heheszki #tatuaze #tattoo

Src: https://www.wykop.pl/wpis/27649333/
Pobierz
źródło: comment_ti3r8CEAPWfhQ5rxDMITNPAMMhwFBlPW.jpg
  • 47
@infinitezymalnyinaczej: Ale oczy masz, czy nie? Oni kers.

Arke, Grafitt, koral, satq, blogger, JemSerek, luukasek, DudziN123, matra, Prezesroku, Bazur, Myszoskocznia, 4znaki, Raek, filemonq, eXsio, satiata, Kat20, niemam, Samol94, Kmyq, MagicznyMichal, maslon, Eugenex, PangurBan, MAMAra, parhelia, Wybredny_Marian, ikskoks, unmonitoredalias, hoppek, dlagr4czy, Turocki, Grzechu10g, Owghard13, Rezonator, Erystykk
@patrzpan: Też do końca nie rozumiem co ma jakiś rysunek na ciele do wykonywania zawodu, no chyba że jest jakiś kontrowersyjny czy obraźliwy. Ale ten raczej nie będzie widoczny, dlatego pytam.
ale dlaczego?


@libmor: U kobiet to dla mnie aseksualne i kojarzy mi się z jakimiś klubowymi szmatami. Jak widzę tatuaż u kobiety to ona od razu przestaje być w kręgu moich zainteresowań. Nie zatrudniam też takich ludzi, razi to moją estetykę.I nie chodzi tylko o wygląd, ale mówi to o posiadaczu, że jest krótkowzrocznym prymitywem podatnym na gównianą modę.