Wpis z mikrobloga

@infinitezymalnyinaczej: Ale oczy masz, czy nie? Oni kers.

Arke, Grafitt, koral, satq, blogger, JemSerek, luukasek, DudziN123, matra, Prezesroku, Bazur, Myszoskocznia, 4znaki, Raek, filemonq, eXsio, satiata, Kat20, niemam, Samol94, Kmyq, MagicznyMichal, maslon, Eugenex, PangurBan, MAMAra, parhelia, Wybredny_Marian, ikskoks, unmonitoredalias, hoppek, dlagr4czy, Turocki, Grzechu10g, Owghard13, Rezonator, Erystykk
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: że się robi tatuaż xD? no ja znam jednak wiele głupszych rzeczy, np. sugerowanie komuś że jest głupi bo sobie zrobił rysunek na ciele wedle gustu
  • Odpowiedz
@patrzpan: Też do końca nie rozumiem co ma jakiś rysunek na ciele do wykonywania zawodu, no chyba że jest jakiś kontrowersyjny czy obraźliwy. Ale ten raczej nie będzie widoczny, dlatego pytam.
  • Odpowiedz
ale dlaczego?


@libmor: U kobiet to dla mnie aseksualne i kojarzy mi się z jakimiś klubowymi szmatami. Jak widzę tatuaż u kobiety to ona od razu przestaje być w kręgu moich zainteresowań. Nie zatrudniam też takich ludzi, razi to moją estetykę.I nie chodzi tylko o wygląd, ale mówi to o posiadaczu, że jest krótkowzrocznym prymitywem podatnym na gównianą modę.
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: To, że tobie się coś estetycznie nie podoba nie znaczy, że jest to głupie. To, że ci się kobieta nie podoba fizycznie nie znaczy, że jest idiotką i masz prawo ją wyzywać. Chryste, ile razy trzeba wałkować ten temat, i to z dorosłymi ludźmi...
  • Odpowiedz