Wpis z mikrobloga

To, że tobie się coś estetycznie nie podoba nie znaczy, że jest to głupie. To, że ci się kobieta nie podoba fizycznie nie znaczy, że jest idiotką i masz prawo ją wyzywać. Chryste, ile razy trzeba wałkować ten temat, i to z dorosłymi ludźmi...


@libmor: Oprócz tego, że wygląda to beznadziejnie to po prostu jakoś trudno byłoby mi traktować poważnie "dorosłą osobę" która robi brudnopis ze swojego ciała. Innymi słowy -
  • Odpowiedz
@HrabiaZet:

trudno byłoby mi traktować poważnie "dorosłą osobę" która robi brudnopis ze swojego ciała.

Brudnopis, bo tobie się nie podoba? Naprawdę tusz na ciele wpływa bardziej na twoje postrzeganie osoby niż jej charakter, nastawienie i osobowość?

chodzi raczej o filozofię i myśli ludzi je wykonujących

Czyli jaką filozofię i jakie myśli?

chyba wolałbym zatrudnić szympansa niż jakiegoś "wydziaranego" człowieka

Wybacz, ale to nie świadczy za dobrze o tobie jako pracodawcy, że
  • Odpowiedz
@libmor Cóż, wokalista i frontman Skillet ma z żoną sporo,ale to zespół rockowy.Takie zasady że jak masz ich dużo i widoczne to albo jesteś gwiazdą rocka albo kryminalistą ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@patrzpan: No patrz, a taki Człowiek Warga z żoną to ani gwiazdy rocka, ani kryminaliści - @PonySlaystation chyba też nie jest ani tym, ani tym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Żadna zasada, zwykłe uprzedzenie, bo komuś się nie podoba - znaczy że mamy naklejać ludziom łatki
  • Odpowiedz
Brudnopis, bo tobie się nie podoba? Naprawdę tusz na ciele wpływa bardziej na twoje postrzeganie osoby niż jej charakter, nastawienie i osobowość?


@libmor: Tak, tak samo jak brudna nieumyta twarz.

Wybacz, ale to nie świadczy za dobrze o tobie jako pracodawcy, że przedkładasz gust danej osoby i jej wygląd nad kompetencje i zdolność do wykonywania efektywnej pracy.


@libmor: Interesuje mnie prezencja, ktoś kto u mnie pracuje reprezentuje moją firmę, mnie,
  • Odpowiedz
  • 2
@patrzpan Youtuber, można rzec - celebryta. W każdym razie osoba znana i "wpływowa". Miał to być tylko przykład, że takie generalizowanie na podstawie jednej cechy nie jest zbyt rozsądne.

@HrabiaZet No cóż, twój gust jest twój i masz prawo do wyrażania krytyki, ale nazywanie kogoś głupim, bo ci się nie podoba fizycznie nie jest ani dojrzałe, ani logiczne.
  • Odpowiedz
  • 0
@HrabiaZet Pewnie nieświadomie naklejam, to jest niestety często wpajana cecha społeczna, ale staram się z tym walczyć i cały czas nad tym zastanawiać. Na pewno nie nazywam ludzi idiotami, bo mi się fizycznie nie podobają.
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: Ja #!$%@? jaki ty jesteś ograniczony. Masz (albo pewnie nawet nie) jakaś gówno firemke januszexpol i robisz z siebie wielkie panisko.
I do tego ten argument, że kobieta jest aseksualna i odpada z twoje kręgu zainteresowań. Śmierdzi stulejem na kilometr.
  • Odpowiedz