Wpis z mikrobloga

Co myślicie o tych wydechach z aliexpress? Sam bylem bardzo sceptyczny ale ludzie wychodzi na to ze sa bardzo zadowoleni, sprzet ma ładny wygar i sama puszka jest bardzo dokladnie zrobiona.

Troche denerwuje mnie ze mojego v-stroma nie slychac w ogole, a wiem jaki potencjał ma silnik w ukladzie V ;)

Nie chcę bebeszyc oryginalnych tlumikow. Na jakas dluzsza trase zakładalbym oryginal, a na dojazdy do robory i jazde po miescie mialbym chinczyki zeby ludzie mnie w koncu zaczeli "widziec" ;)

Druga sprawa: w zestawie nie ma rur łaczeniowych tlumik z kolektorem. Znajde gdzies w #krakow kogos kto wykonalby taka rure z nierdzewki?

#motocykle
  • 74
  • Odpowiedz
Troche denerwuje mnie ze mojego v-stroma nie slychac w ogole


@bloodyhell666:
I bardzo kurde dobrze, że go nie słychać. Nie ma nic gorszego niż buraki z popsutym wydechem przejeżdżający koło bloku.
  • Odpowiedz
  • 0
@niemieczargentyny w sumie tej opcji nie przemyslalem. Jesli rzeczywiscie to taki magik to poswiece oryginalne moje tlumiki. W koncu chodzi mi o bas ;)

Wiesz moze ile mniej wiecej bedzie kosztowala przerobka dwoch tlumikow? (Nie wiem czy przy obecnym stanie finansowym jest sens do niego w ogole pisac).

Aha, naświetlisz temat wycięcia kata? Nie zbyt mam czas szukac w odchlani Internetu a to, co znalazlem to niezbyt odpowiada na moje pytania ;)
  • Odpowiedz
@bloodyhell666: Spokojnie napisz do Edzia, albo zadzwoń i wypytaj co i jak. Dwa tłumiki na przelot to gdzieś ok 500 zł i gwarancja. Ale pamiętaj, że Edziu nie jest tunerem i nie zrobi wszystkiego.
Po wybebeszeniu tłumików /założeniu nawet dedykowanych przelotów bardzo przyspieszysz wylot gazów. Spaliny prosto z cylindra (katalizator też spowalnia gazy) są bardzo gorące, do tego wylatują szybciej przez przelot. Może to doprowadzić do stopienia sondy lambda, do zaburzeń
  • Odpowiedz
zeby ludzie mnie w koncu zaczeli "widziec" ;)


@bloodyhell666: załóż mu halogeny. Mam stary motocykl z bardzo głośnym przelotem i nówkę z fabrycznym tłumikiem i mocnym reflektorem ledowym. W mieście wbrew pozorom ten drugi ma łatwiej, więcej kierowców mi robi miejsce w tunelu. Przelot lepiej za to w trasie- tam kierowcy się uchylają. W mieście kierowca ma za dużo bodźców żeby skupić się skąd dudnienie za to jak zacznie go oślepiać
  • Odpowiedz
  • 0
@Jojne mam swiatelka na przodzie. Jednak tak jak mówisz... w trasie malo to daje. Lepiej byloby dac mu basowy pomruk ktorego tak bardzo mi brakuje po przesiadce z malej SV na przelocie ;)
  • Odpowiedz
  • 2
@rtone
@WilkEurazjatycki
@ccTV
@xddxdxdd
@Tomek1607
@Elaviart
@zakola
@ButtHurtAlert
@TwojStaryToKorniszon
@Hatespinner
@mr03
@Errad

Specjalnie dla Was mam jedno zdjecie... w koncu mogę was #!$%@?ć głośnym przelotowym wydechem ( ),( ),( ),

Wolam takze
@rysanaszkle
@bugg
@barteck
@azurri
@dredeq
@Jadzia
@CzarnyMastodont
@syrena_elektro
@aniewiemjaki
@Tubanja
@niemieczargentyny
@Jojne
Aby też mieli z tego ubaw ( ͡
bloodyhell666 - @rtone 
@WilkEurazjatycki 
@ccTV 
@xddxdxdd 
@Tomek1607 
@Elaviart 
@...

źródło: comment_mrh4T3paxJd45TN9gXhTjIkNJwctpIuO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@bloodyhell666 a potem sie dziwice, ze motocyklisci maja tak kiepska opinie wsrod ludzi i kierowcow, a sami sobie na to pracujecie i jeszcze ciagle boldupicie, ze nikt miejsca w korku nie zostawia, ze nie zjedzie na prawo, ze nie zauwaza... Jak Kuba Bogu tak Bog Kubie :)
  • Odpowiedz
@WilkEurazjatycki na razie to wy buoldupicie bo OP zamontował głośniejszy od fabrycznego wydech którego głośność mieści się w normach. A zakłada to właśnie po to żeby go w tych korkach i na trasie zauważali ci co nie mają zwyczaju w lusterka patrzeć.
  • Odpowiedz