Wpis z mikrobloga

Co myślicie o tych wydechach z aliexpress? Sam bylem bardzo sceptyczny ale ludzie wychodzi na to ze sa bardzo zadowoleni, sprzet ma ładny wygar i sama puszka jest bardzo dokladnie zrobiona.

Troche denerwuje mnie ze mojego v-stroma nie slychac w ogole, a wiem jaki potencjał ma silnik w ukladzie V ;)

Nie chcę bebeszyc oryginalnych tlumikow. Na jakas dluzsza trase zakładalbym oryginal, a na dojazdy do robory i jazde po miescie mialbym chinczyki zeby ludzie mnie w koncu zaczeli "widziec" ;)

Druga sprawa: w zestawie nie ma rur łaczeniowych tlumik z kolektorem. Znajde gdzies w #krakow kogos kto wykonalby taka rure z nierdzewki?

#motocykle
  • 74
  • Odpowiedz
Troche denerwuje mnie ze mojego v-stroma nie slychac w ogole

na dojazdy do robory i jazde po miescie mialbym chinczyki zeby ludzie mnie w koncu zaczeli "widziec" ;)

@bloodyhell666: O #!$%@?, co za rak. Chłopie, może lepiej te pieniądze wydać na jakąś nakładkę powiększającą penisa? Bo tu ewidentnie nie z tłumikiem są problemy.
  • Odpowiedz
@bloodyhell666: #!$%@? jak mi się wydech popsuł i było głośniej auto słychać to jak najszybciej to naprawiłem bo mi wstyd oznajmiac i #!$%@? wszystkich ze jasnie pan jedzie, a tu idioci sobie sami robią głośniejsze motocykle xD

Gardzę wami tak jak większość społeczeństwa, oglądają się za wami żeby zobaczyć co za idiota tak hałasuje.

A najlepiej jak któryś w lato gdzie 90% ma otwarte okna, musi zrobić przygazowke po wszystkich osiedlowych
  • Odpowiedz
  • 0
@CzarnyMastodont juz okolice 136kkm krece ;)

Wierzysz ze 16 letni moto turystyczny tele ma przebiegu? ;)

Kosz naprawiany przed kupnem u jakiegos magika w Warszawie. Nie pamietam jak sie nazywa ale on sie zajmuje tymi naprawami. Ma jakis swoj magiczny patent.

I tak powiem ze nie wiem co to problemy ze sprzeglem w dużym DL ;)
  • Odpowiedz
@bloodyhell666 kolega ostatnio kupił z ali yoshurime i dospawal sobie za sztywno do rury. Spaw się trzyma mimo że narażony jest na drgania itp crf250. Jak nie będziesz miał gdzie spawnac czy coś to pisz pomożemy :)
  • Odpowiedz