Wpis z mikrobloga

Ile spotkaliście kobiet w życiu z którymi mogliście podyskutować na poważne tematy?
Wystarczy wejść na tindera i laski oczywiście mają wypisane zainteresowania typu książki, podróże, filmy, gotowanie.
Zapytaj ją co czyta, to powie że Greya, co ogląda to powie, że jakieś mainstreamowy serial, oczywiście to nic złego, ale jak już chcesz podyskutować na jego temat to okazuje się, że ona nie ma pojęcia co ogląda. Nic, zero refleksji.
Jak piszesz z jakąś laską to zazwyczaj odpowiada

aha

ok

no

i zabawiaj taką księżniczkę, bo ona nie ma pomysłu o czym może z tobą pisać.
Dyskusje na poważne tematy to już w ogóle dramat. Do dziś nie zapomnę pewnej dyskusji, którą próbowałem rozpocząć i pytam się takiej jednej:

jak myślisz, gdyby III Rzesza nie musiała pomagać Włochom, to czy inwazja na Rosje, mogła by się im udać?


W pierwszej chwili laska głupio się zaśmiała, a potem kazała powtórzyć pytanie, następnie powiedziała, że ona to się nie interesuje takimi rzeczami (ona się w sumie niczym nie interesuje) i pokazała jaką torebkę kupiła jakaś Kinga Rusin...

Ostatni wpis tylko utwierdził mnie w moich przekonaniach. Różowe zamiast odnieść się do mojego wpisu, atakowały mnie, udowadniając swoją głupotę. Skoro napisałem, nieprawdę, wypociny i jakieś stulejarskie przemyślenia, to co za problem obalić je w 5 minut?
#tfwngf #rowzowepaski #logikarozowychpaskow #wygryw #przegryw #takaprawda
  • 103
@Arkatch: BABY SOM GŁUPIE I NIE MAJOM PASJI. A CHŁOPAKI SOM FAJNE I MAJOM PASJE. NIE TO CO BABY. I SAMOCHODEM TEZ BABY NIE UMIOM JEZDZIĆ. I WJADOM WE MNIE I MNIE POŁAMIOM. MNIE I MOJE PASJE POŁAMIOM. DLATEGO NIE CHCIAŁBYM ŁADNEJ BABY BO NIE DOŚĆ ŻE NIE MA PASJI TO BĘDZIE MIAŁA TEGO BOLCA Z BOKU. BRZYDKIEJ TEŻ BYM NIE CHCIAŁ BO NIE MA PASJI. DO TEGO JEST BRZYDKA. NAJWYZEJ
@Arkatch: Coś w tym jest. W biurze z kumplem umiemy się sprzeczać cały dzień na jakiś głupi temat typu: "Wpływ Napoleona na Wiosnę Ludów" albo "Zalety silnika rzędowego nad widlastym" albo "Czy Elon Musk wyśle rakietę na marsa w końcu?" albo "Dupa czy cycki?" A dziewczyny tylko "Gośka ma nowego faceta" albo "Wczoraj byłam u fryzjera" albo "Widziałaś azjaexpress?" albo "Jak ja nie lubię tej Xsińskiej bo ona to taka i
jak myślisz, gdyby III Rzesza nie musiała pomagać Włochom, to czy inwazja na Rosje, mogła by się im udać?


@Arkatch: Ja też nie odpowiem na to pytanie, nie interesuję się historią i wolałabym pogadać o torebkach. Myślę, że warto zdać sobie sprawę, że ludzie mają różne zainteresowania i że z większością mężczyzn też nie porozmawiasz sensownie o historii czy astronomii. Ja akurat jestem niegłupia, interesuję się naukami ścisłymi czy polityką i
@Arkatch: „jak myślisz, gdyby III Rzesza nie musiała pomagać Włochom, to czy inwazja na Rosje, mogła by się im udać?”

Myślę mireczku, że było to bez znaczenia. Podstawowym błędem było wypowiedzenie wojny USA przez Japonię, zamiast zaatakować ZSRR z drugiej strony, ale trzeba tu brać pod uwagę fakt, że mówimy o państwie, które w planach mialo pokonać Chiny w 3miesiace, a nie poradziło sobie z tym od '36 do końca wojny
@Arkatch Szczerze, sam się orasz w tym wpisie na starcie tym gównianym światopoglądem, który jest twój, bo wiemy że to nie trolling ani pasta. A po drugie jesteś mangozjebem, to drugie samozaoranie xD i tak użyłem argumentu AD PERSONAM, twojego ulubionego słówka widocznie, bo używałeś go w każdym komentarzy jak pseudointeligent. No ale pewnie powiesz że mnie też strolowałeś hehe bo ci odpisałem.