Wpis z mikrobloga

#epapieros
#epapierosy
Na razie kupiłem sobie liqueen black currant z 11mg/ml nikotyny, ale po przeczytaniu wielu materiałów o liquidach, jednak jak najszybciej chciałbym zejść do tych bez nikotyny, a najlepiej bez jakichś dziwnych smaków, bo chcę jak najmniej szkodliwej chemii w moim efajku. Czy jest w ogóle coś takiego jak lista najmniej szkodliwych/bezsmakowych, przebadanych liquidów? Nic takiego nie mogę znaleźć w sieci, pewnie nie wiem jak szukać.
  • 7
najmniej szkodliwych/bezsmakowych, przebadanych liquidów?


@Sad_Statue: lol co
Bez smaku - wal samą bazę
Każdy liquid to tak naprawdę gliceryna+glikol*+aromat*
*- można samą glicerynę/gligol, można też bez aromatu

A tzw. zerówki najlepiej robić samemu
@LoQtiN: No dziesiątki różnych na temat badań przeróżniejszych "amerykańskich i innych naukowców" :P jakie wyskoczyły mi po prostym wyszukiwaniu googlem z ostatnich lat. Jeden raczej pozytywne, że źle nie jest, inne straszą, starałem się brać na poważnie tylko te, do których mogłem faktycznie znaleźć jakieś linki do tych badań. Generalnie nie wiadomo i jeszcze przez długi czas nie będzie wiadomo jak dokładnie e-papierosy wpływają na zdrowie, ale na pewno jakoś wpływają
@psposki: Jestem jeszcze zielony w tym temacie, wiec proszę o wyrozumiałość ;) Chyba po prostu muszę dalej czytać o tym, jak trochę ogarnę, to się zainteresuję robieniem własnych zerówek.
@mikw: Jestem uzależniony od papierosów. Paliłem tradycyjne fajki nałogowo chyba już z 7/8 lat. Chcę powoli schodzić z nikotyny, żeby walczyć z częścią swojego nałogu. Oprócz obecnie wciągania nikotyny, efajek mi pozwala zaspokajać "odruch oralny" za przeproszeniem, uczucie wciągania i wydychania dymu. Nikotyna silnie uzależnia, ale uzależnienie od fajek to też w przypadku wielu osób wiele bardzo silnych przyzwyczajeń do pewnych schematów.

Jak próbowałem na sucho rzucić palenie, to głód nikotynowy