Wpis z mikrobloga

Ale miałem akcje w robocie aż muszę się tym podzielić ʕʔ Pracuje w kinie i akurat sprzedaje bilety na kasie. W kinie w którym pracuje obowiązują zasady, że dziecko które nie ukończyło 3 roku życie może wejść na film z rodzicem za free.
Podchodzi matka z 16 letnim synem i "3" letnim dzieckiem
Klientka: Trzy bilety na "Emotki"
Ja: Zielone miejsca są wolne, u góry ekran proszę wskazać miejsca które Pani by chciała.
J: Jakie bilety, normalne, ulgowe?
K: Jeden normalny, jeden ulgowy i... do ilu lat dzieci nie płacą?
J: Do 3 lat.
K: No.. To on nie ma trzech, w grudniu skończy.
/Dziecko krzyczy, że ma 5./
J: Proszę o dokument, który potwierdzi wiek dziecka.
K: One jest chore, nie wie co mówi. #pracbaza #madka
  • 86
  • Odpowiedz
@s3m3n: jeśli wiesz, że ewentualnie chcesz korzystać ze zniżek i będą prosili o potwierdzenie wieku to nie wiem po co ból dupy, bierzesz i tyle, nie masz nie kirzystasz ze zniżek i tyle
  • Odpowiedz
@s3m3n: kolego nie łudź się, że ktoś Ci odpowie na pytanie jakie zadałeś, jaki dokument chcą przy wejściu dziecka żeby zweryfikować wiek, za 10 lat będą zadawać to samo pytanie co Ty teraz zadałeś ( ͡º ͜ʖ͡º),
  • Odpowiedz
@01010101013: Niestety, ale wkraczamy w fazę, w której prawie nikt nie rozumie co masz na myśli mówiąc, ONE. Stawiam tezę, że matka powiedziała ONO.. ale jest jak jest. Próbowałem przez ostatnio rok z tym walczyć wśród wykopowych elit.. ale poległem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Na lokalnym basenie rozwiązali ostatnio problem takiego cebulactwa i zamiast "dzieci do lat 3 wchodzą za darmo" jest "dzieci do 120cm wzrostu wchodzą za 1pln". Na tej wysokości jest lada przy kasie, nie ma już problemu z "3letnimi" dziećmi, które chodzą do podstawówki ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@obsess: To dziecko nie ma nawet roku - niech pani sama ją zapyta - Dżessika, chodź do pani i powiedz, że nie masz jeszcze roku...
Podejrzewam, że żeby mieć takiej taka matka mogłaby mieć trójkę dzieci z jednego roku, urodzonych w odstępie 4 miesięcy...
  • Odpowiedz
Nie ma to jak polaki cebulaki. Takie właśnie akcje traktowane są przez Nich jako wyzwanie czy się uda czy nie uda. Czy tym razem zwyciężymy ten zły system jakikolwiek on by nie był. Ważne, że udało się tak zakombinować, aby móc zabłysnąć w towarzystwie i opowiedzieć jaki debil na kasie się nie skapnął. Ehhh Nasz kraj taki piękny...
  • Odpowiedz
  • 0
@BajerOp jaki ból dupy kolego? Wszystkie regulaminy mówią o dokumencie potwierdzającym wiek.. Dokumentem w polskim prawie może być oświadczenie które wydaje rodzic. Skończymy z podejściem do ludzi ze każdy chce cie oszukać..
  • Odpowiedz
@TaoHosts: Generalnie pośród męskiej populacji często jest zasiewany kwik z jakim wiąże się okres randkowania z kobietą. Zdecydowana większość stara się "fundować" większość atrakcji - w imię dobrej zabawy. Kwiczą niemiłosiernie, że randkowanie jest takie drogie. To teraz zastanów się jak jesteś matką i masz 2kę dzieci za które musisz zapłacić. Przyklepanie nawet 15 zł to godzina jej pracy. Jeśli ma przez to kłamać czy robić z siebie buraka - to
  • Odpowiedz
@s3m3n: mozesz wyrobic dowód osobisty :) Oczywiście sytuacja z kinem zrozumiała, bo nikt nie nosi innych dok. dziecka ze soba, ale dowod moze sie przydac np przy wyjezdzie za granice. (Zeby nie wyrabiac paszportu)
  • Odpowiedz
@Kajtkowy: Nie wiem po co takie małe dziecko zabierać do kina ale to nie moja sprawa.

Kiedyś wchodziłem na basen z synem, miesiąc przed jego trzecimi urodzinami. Pani na kasie nie robiła problemów ale jej mowa ciała sugerowała, że ma przed sobą robaka cebulaka gdy powiedziałem, że młody nie ma 3 lat. ;)
  • Odpowiedz