Wpis z mikrobloga

Ale miałem akcje w robocie aż muszę się tym podzielić ʕʔ Pracuje w kinie i akurat sprzedaje bilety na kasie. W kinie w którym pracuje obowiązują zasady, że dziecko które nie ukończyło 3 roku życie może wejść na film z rodzicem za free.
Podchodzi matka z 16 letnim synem i "3" letnim dzieckiem
Klientka: Trzy bilety na "Emotki"
Ja: Zielone miejsca są wolne, u góry ekran proszę wskazać miejsca które Pani by chciała.
J: Jakie bilety, normalne, ulgowe?
K: Jeden normalny, jeden ulgowy i... do ilu lat dzieci nie płacą?
J: Do 3 lat.
K: No.. To on nie ma trzech, w grudniu skończy.
/Dziecko krzyczy, że ma 5./
J: Proszę o dokument, który potwierdzi wiek dziecka.
K: One jest chore, nie wie co mówi. #pracbaza #madka
  • 86
  • Odpowiedz
  • 280
@Kajtkowy mam syna 2.5 zawsze się zastanawiam jakiego dokumentu oczekujecie? Legitymacji żłobkowej? Mam chodzić z aktem urodzenia? Paszport mam wyrobić żeby do kina pójść?
  • Odpowiedz
@s3m3n Z drugiej strony czego Wy, rodzice, oczekujecie? Obsługa kin to nie jasnowidze. A to jest w waszym a nie ich interesie, żeby dostać ulgę, więc jeśli chce się przycebulic to trzeba się postarać.
  • Odpowiedz
@s3m3n: Wiesz co raczej nikt tego dokładnie nie pilnuje zwykle ufa się tym rodzicom na słowo no chyba, że widać że ktoś chce naciągnąć czy tak jak wyżej napisałem dziecko samo się przyznaje to wtedy wołamy jakikolwiek dokument potwierdziający wiek dziecka.
  • Odpowiedz
@Kajtkowy: #!$%@? gówniarz, widać że przyszły socjopata, matka mówi że 3, a ten gówniak jak na złość wprowadził celowo Ciebie w błąd, wszystko po to aby zakpić z matki ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jak go w końcu skasowałeś?
  • Odpowiedz
@Kajtkowy: o #!$%@? to prawie jak mój ojciec jak chodziłem do bodajże pierwszej klasy podstawówki. Pojechaliśmy na basen i okazało się że są różne bilety ulgowe w zależności od wieku dziecka. Tak więc ojciec powiedział pani sprzedającej bilety że chodzę do przedszkola, na co oczywiście mój bunt - DO JAKIEGO PRZEDSZKOLA JA DO SZKOŁY CHODZĘ. Ojciec tylko coś tam mnie uciszył i wszedłem jako przedszkolak xD
  • Odpowiedz
@Galactus: Matka zaczęła panikować i stwierdziła, że zapomniała dokumentu więc już niech będzie płatny bilecik a młody banan na ryju od ucha do ucha ( ͡° ͜ʖ ͡°) urodzony socjopata()
  • Odpowiedz