Wpis z mikrobloga

@pawlo74: co mówiłeś? bo nie kojarzę :P

Ja dobrze wiem co #!$%@?łem - jak spadło 2% od ceny kupna, to zamiast sprzedać i zaakceptować stratę, liczyłem że zaraz odbije - a to spadało, spadało, spadalo, spadało no i teraz nie rośnie :D
co mówiłeś? bo nie kojarzę :P


@almet73: non-stop tu siedzę i krzyczę. Trzymać się z dala od sztkojmuw! Sprawdź moje wpisy albo częściej pojawiaj się tu. Teraz powiem Ci coś w tajemnicy. Tulko nie mów nikomu ;) 99.99% altcoinów to czysty scam, defraudacja. Nie ważne co mówią nie wierz. Naganiacze szitkojniarze co załadowali się i chcą opchnąć Ci drożej. Dziękuję za uwagę :)
@Spoyla: a kiedy ten fork? bo jestem w totalnym uśpieniu jeśli chodzi o krypto, mam tylko alerta w telefonie jak moje waluty odbiją - a jest szansa że po forku polecą w górę, jak po tym pierwszym.
@pawlo74: szitkoiny sa po to aby pomnażać bitcoiny, ale jak się jest zjebem jak ja i nie stosuje się do własnych zaleceń to się kończy z gównem i stratą :)

Ja się bawię w daytrading, z premedytacją, dla zabawy, wrzucony hajs to nie oszczędności życia tylko kwota "do nauki".

Powiem Ci tylko tyle, że zacząłem z 2K pln (BtC za 1700$), dzięki kursowi bitka i mniej lub bardziej udanej żonglerce z
@almet73: @pawlo74 uważa jak wyżej napisał i jego prawo. Ale dla mnie alty to rynek wewnętrzny dla btc tak jak wig dla złotówki. I jestem spokojny. Oczywiście jest dużo shitów ale to już rola tradera żeby oddzielić je od fajnych projektów.

Jestme na kom. I Cii linka nie oodam ale wpisz w Google fork s2x i Ci wyskoczy licznik
@pawlo74: w ogóle te 2K pln mnie tak dużo nauczyło, że żaden kurs mi tego by nie dał :) Inny przykład: Monero - kupiłem dzień przed konferencją, na której mieli coś ogłosić ważnego - kilka minut przed announcementem miałem zysk jakieś 20% - trzymałem dalej. Okazało się, że announcement był trollingiem i cena poszybowała w dół tak, że nie zdążyłem sprzedać - nawet nie ustawiłem żadnego alerta, pewny że pójdzie wyżej.
@pawlo74: nuuuuda. Kupujesz powiedzmy 1 BTC i to sobie leży, cały czas masz 1 BTC... U mnie - kupuję 1 BTC, mam zaraz 1,2 - 1,5 - 2 BTC, za chwilę 0,5 BTC żeby miesiące później mieć 3 BTC - to jest pomnażanie coina, a nie tylko trzymanie i liczenie że będzie zawsze rosło.
@almet73: jakim ryzykiem? Mówisz o zyskach? Powiedz o balansie. O stratach nikt nie wspomina. Teraz będziesz zarabiał aż pójdzie w pięty. Znam to na altach już się zaczęło. Teraz dopiero zobaczysz co będzie się działo. Zobaczysz czym różni się inwestowanie w prawdziny projekt a czym w czysty scam i spekulę. Jesteś hazardzistą i tyle. Twoja sprawa.
@pawlo74: zgadzam się z tym co piszesz - jestem hazardzistą :) Ty też, kupując i trzymając BTC - założenie że zawsze będzie bezpieczny i zawsze będzie rosnąć, też nie jest spoko, chociaż jest bardzo popularne.

I zauważ że ja otwarcie piszę również o stratach - od tego zacząłem ten wątek.
zgadzam się z tym co piszesz - jestem hazardzistą :) Ty też, kupując i trzymając BTC - założenie że zawsze będzie bezpieczny i zawsze będzie rosnąć, też nie jest spoko, chociaż jest bardzo popularne.


@almet73: nie będzie rosnąć to jasne dlatego NIGDY już nie kupuję jak rośnie. Wszystko przez spekulantów z przypadku co wskakują na chwilę, żeby pomnażać fiata, którego ja nie chcę, nie sznuję, moim celem jest wymiana infacyjnego pieniądza