Wpis z mikrobloga

@Brajanusz_hejterowy: W Polsce panuje jeszcze taki wiejski klimacik "co to będzie jak mnie będą oceniać". Dlatego podoba mi się Zachód że w tego wyrósł i tam nikt nie ocenia po ubiorze, tylko każdy chodzi jak chce. W Polsce ta słoma z butów wystaje głównie ludziom którzy są mgr szkoł o nazwie WSGQWERTY czyli elektorat z wyższym wykształćeniem (XD) i strasznie ale to strasznie chcieliby pokazać że oni nie są ze wsi.
Chwalimy się jakie to Polki zadbane i ładne


@Vitkacy: No ja akurat Polek nie chwalę bo w dużej mierze ubierają się kompletnie bez gustu i generalnie nie umieją samodzielnie myśleć, a co za tym idzie to i ciuchy im kiepsko idą, one ślepo próbują łykać wszystko co do nich przyjdzie z zachooodduuu
Ale czy to takie super ważne by ubierać się super? Chyba nie. Ważne żeby być tego świadomym. To jest
A ja? Widzę gościa w dresie, niech i będzie w dresie.


@ShutUpGreg: Jak dla mnie, w pewnych okolicznościach, wypada się ubierać w określony sposób. I to, że "na zachodzie" możesz wyglądać jak luj i nikt cię nie będzie oceniał z tego powodu, nie jest żadnym wytłumaczeniem. Jeżeli widzę kogoś tak ubranego na cmentarzu to swoje z pewnością pomyślę (Sebix wyklęty), bo świadczy to w sposób oczywisty o tym człowieku... I jak