Wpis z mikrobloga

#androiddev #java #reactive #rxjava #programowanie
Mirki, niedawno w pracbaza zaczęliśmy się przerzucać na reaktywne programowanie.
W związku z tym nasi przełożeni zgodzili się wykupić nam jakies fajne kursy online, i tutaj pytanie:
Jakie kursy byście polecili?
W grę wchodzą tylko kursy anglojęzyczne. Mamy już wykupiony drogi kurs face-to-face ale termin jest za 1.5 miesiąca i idea jest aby do tego czasu ogarnąć podstawy rxJava2 na tyle aby się nie pogubić na kursie. Środowisko w którym pracujemy to Android i Java 7 z elementami 8 ( to co android sdk pozwala poniżej wersji 24 ).
  • 5
@rex1313: W sensie RxJava? Panie zaoraj to.

Za dużo średnich programistów widziałem którzy robili kosmiczne rzeczy na RxJavie i się jarali tym - zbyt często wykorzystanie Rx'a ociera się o cargo programming.
@Bratkello To nie ode mnie zależy, takie postanowienie firmy, a samemu z darmowych tutków uczyć się ciężko i prowadzi właśnie do takich sytuacji jak opisujesz. Dlatego właśnie potrzebujemy konkretnych kursów.
@Bratkello Jak już pisałem mamy już wynajętą taką osobę za odpowiednią kwotę, teraz potrzebujemy jakiegoś kursu online, z którego będziemy mogli nauczyć się podstaw na tyle, aby jak najwięcej z kursu face to face wycisnąć.