Wpis z mikrobloga

Jebiąc 8 godzin dziennie zarobisz te 1600-1800 zł miesięcznie
Jak będziesz tyrał po 10 h to zarobisz 2000.

Ile możesz realnie odłożyć miesięcznie? 400 stówki? Pod warunkiem, że zdrowie domaga, nie masz samochodów, telefonu, kina, nigdzie nigdy nie pojedziesz i generalnie normalnego życia.

Mieszkanie-koszt- 300.000 zł. 62,5 roku spłacania xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jak można przed 30-stką mieć własny samochód i mieszkanie, jak nie dostało się kapitału na start- pieniążków od dziadziusia, pomocy od wujka, o kasie od starych nie mówię...

Jak #!$%@? można miec prawie 30 lat i nowy samochód i mieszkanie, zawsze najnowszy telefon, ciuchy, podróże.
SKĄD #!$%@?. Z PRACY?

Pracy o której najwięcej do powiedzenia mają osoby które dostały najwięcej i dziwnym trafem ci też nagłośniej krytykują.

#zalesie #gorzkiezale #takaprawda
  • 280
: idziesz do pracy do lidla i masz 2500 na rękę.

nie masz XD

Żonka

Jaka żonka i dlaczego ktoś miałby chcieć żonę w dzisiejszych czasach? To tylko gwarantuje problemy w niedalekiej przyszłości.

tez ma 2500 na rękę.

Nie ma, a jak ma, to #!$%@? swoja i twoja wyplate na #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯

Razem macie 5. 1500 rata kredytu a za 3500 żyjecie całkiem normalnie. Nie widzę problemu.


@Furiat: nie wiem czy
Zgrzytam z zębami z wściekłości i bezradności, bo obecny system promuje ludzi którzy przy ceteris paribus osiągali by wyniki gorsze od swoich równieśników ale z powodu np. prywatnych korków i bonusu +3 NIGDY nie zostaną dogonieni.


@Krakus_Ancymonek: ludzie nigdy nie byli i nie będą równi, zarówno pod kątem swoich wrodzonych możliwości intelektualnych czy kombinatoryjnych jak i pod kątem punktu startowego. To niby oczywistość, ale te wszelakie razemki i inne pomyłki starają
@DeafSilence: a co to zmienia ? Jesteś najgorsza pierdoła ze nie dobijesz do 3,5 w lidlu czy co ? Pogódź sie w tym ze w tym kraju prace za 3k brutto dostajesz od ręki bez wykształcenia. Relacja kredytu nieruchomości do płacy jest lepsza niż w UK, Niemczech i tym podobnym. Mamy doczynienia z sytuacja w ktorej Janusz z Grażyna bez wykształcenia pracując w najsłabszej pracy walającej sie na rynku sa w
@Krakus_Ancymonek: kotku. Pierwsza moja praca to była za 900 zł płatny staż. Bardzo ciężko pracowałem, uczyłem się. Teraz zarabiam 9-11k plus kobitka 4k (marketing korpo). Jak sobie pościelesz to masz, a jak nie - to nie masz. Króle to my njet, ale mamy swoje mieszkanko i jedno w mniejszej mieścinie pod wynajem (pasywny dochód powiedzmy).

Dam Ci dobrą radę.
Naucz się coś robić. Znajdź pierwszego klienta/szefa - staraj się tak, aż
Znowu biadolenie. Kurs spawacza - idziesz do zakładu za 2k i po 2-3 latach masz 6k. Budowlanka? Idziesz na wykończenia na pomocnika Ok. 100-150 dniówki robisz z dwa lata jak ogarnięty mniej i później masz x2-x3 te zarobki. I wiele innych tematów. Programista? #!$%@? 3-5 lat za te 1,5- 3k a potem jak się nauczysz masz 6-8 minimum. Jaki problem jest w rozwoju? Czy mówisz o pracy na kasie miejscowego sklepu przez