Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej,
Kupuję mieszkanie za gotówkę (240tys pln - odłożyłem je w ciągu 5 lat pracy jako programista)
Biorę z dziewczyną za 8 miesięcy ślub i od miesiąca narzeczona robi mi dziurę w głowie o to bym przepisał mieszkanie na mnie i na nią - dzisiaj stwierdziła, że jeśli tego nie zrobię to wyprowadza się do mamy. Kocham ją i chciałbym dla niej jak najlepiej ale sam już nie wiem jak traktować mam tę dziwną sytuację. Co mam robić?
Dodam tylko, że zarabiam 7000-13000 pln, a ona 2200.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 69
@AnonimoweMirkoWyznania: Dać intercyze do podpisania xD Ja rozumiem, że można być w związku i dzielić się ze sobą wszystkim, ale to co kupuję dla siebie w 100% za swoje przed ślubem jest moje i tylko moje, a różowy może z tego korzystać za przyzwoleniem xD Sam bym sie #!$%@?ł gdyby ktoś mi kazał przepisać połowe czegos co moje bo inaczej koniec miedzy nami xD Granie na uczuciach w #!$%@?, a ze
@AnonimoweMirkoWyznania: dupa nie programista, co to system pantofel bez buntu 0.69 masz w głowie jeszcze czy co? Update hardware i potem firmware jej masz zrobic, ostatnia chwila, bo po aktualizacji ślub 1.0 to se mozesz pretensje i zwrot towaru wsadzic w dupe. I jeszcze pyta "czemu dziwna sytuacja bo ona sie zbugowała na cesje licencji do bibliotek dom w wersji beta za hajs admina", co ty tam programujesz rpg makera czy
Biorę z dziewczyną za 8 miesięcy ślub


@AnonimoweMirkoWyznania: Mirku - kup zanim wejdziesz w zwiazek malzenski i bron Cie Panie Boze, zebys cokwiek na nia przepisywal, skoro sam na to zarobiles.

Powiem Ci, dlaczego dziewczyna ma takie parcie - juz sie zdazyla zorientowac i dowiedziec, ze cokolwiek wejdzie w Twoje posiadanie przed zawarciem zwiazku malzenskiego, nie bedzie przedmiotem podzialu w wypadku rozwodu.

Czyli, jesli kupisz to mieszkanie jutro, za 8 miesiecy