Wpis z mikrobloga

  • 0
@PorryHatter: też to słyszałem, ale osobiście tego w żadnym aucie nie zauważyłem :) ale nie wiem, nigdy nie miałem okazji mieć obok siebie dwóch identycznych modeli, jednego z USA drugiego z Europy i porównać.
@admx1: dużo do naprawy nie ma :)
  • Odpowiedz
@admx1: Zgadzam się. Też się naczytałem po forach o dużo lepszym wykonaniu modeli europejskich. Ale nigdzie nie widziałem jakiegokolwiek dowodu w postaci chociażby zdjęcia. Co ciekawe w większości takie teksty są powtarzane przez właścicieli europejskich modeli samochodów, którzy często sporo więcej musieli zapłacić.
Mam 2 w miarę świeże samochody z USA, porównywałem z odpowiednikami na miejscu. Moje modele zza oceanu są w zdecydowanie lepszym stanie i z lepszym wyposażeniem. O ile
  • Odpowiedz
@Przedmidorrr: Prowizję masz wliczoną. Rejestracja to 256pln + przegląd 100. Naprawa? Zderzak na tył widze po 650pln. Klapy tak na szybko nie widzę, trzeba pewnie podzwonić. Robocizna + malowanie pewnie z 3tys.
  • Odpowiedz
@PorryHatter: Nie wiem jak współcześnie ale w latach 80, 90 Golfy 2 na USA produkowane w Meksyku miały strasznie do bani blachy i rdzewiały w oczach, gdzie te z EU trzymają się do dzis ;)
  • Odpowiedz