Wpis z mikrobloga

Witamy, oto kary za pierwszy wyścig sezonu WEK @ Silverstone GP
--------------------------------------


-----------------------------


-------------------------------


---------------------------------
Szczegóły TUTAJ

Dodatkowo każdy kto choć raz przekroczył linie wyjazdu z alei serwisowej dostał 1 punkt karny gratis
------------------------------------------------------------------------------------------
#acleague
ACLeague - Witamy, oto kary za pierwszy wyścig sezonu WEK @ Silverstone GP
---------...

źródło: comment_pObPrAZBPRAX2luFIeOgvIAQtRmYw2zH.jpg

Pobierz
  • 59
@ACLeague: nie chce mi się ściągać replaya. Nie pamietam, żebym miał jakikolwiek kontakt. Straciłem sporo czasu na bezpiecznym wyprzedzaniu GTE ale jak widać bez sensu. Spa jadę jak Dominik na Silverze i elo
@ACLeague: WTF. Pkt karny za przekroczenie linii wyjazdu z alei serwisowej, bez konsekwencji dla nikogo, mimo że wcześniej nie było to karane, a za divebomb na L1 tylko 2xO? Świetne zasady xD
Pkt karny za przekroczenie linii wyjazdu z alei serwisowej, mimo że wcześniej nie było to karane

@Erus: wcześniej były tylko upomnienia, ale jak widać skala problemu tylko rośnie, więc skończyła się taryfa ulgowa.
@ACLeague: Czy otrzymany zestaw kar dotyczy wyłącznie pierwszego kółka? W arkuszu jest notka, że kary wpisywane są bez przemnożenia, czyli ostatecznie dostaję 4xO i 6pktów(ze wszystkimi konsekwencjami -12P, DQ z R2 i start z pitlane w najbliższym Rx)? No i tak żeby być świadomym - wszystko za ten feralny występek na T1, czy jeszcze coś nabroiłem? Przejrzałem replay, ale nic podejrzanego nie dostrzegłem...
DNF za co, że mi cactus przypierdzielił, czy dlatego, że po opuszczeniu serwera wlazłem ponownie jak ochłonąłem?
Jeśli tak, to dzięki cactus!!!

Od razu zapytam, gdzie jest tabelka z obecnością na dzisiejszy wyścig bo będzie zmiana.