Wpis z mikrobloga

Witamy, oto kary za pierwszy wyścig sezonu WEK @ Silverstone GP
--------------------------------------


-----------------------------


-------------------------------


---------------------------------
Szczegóły TUTAJ

Dodatkowo każdy kto choć raz przekroczył linie wyjazdu z alei serwisowej dostał 1 punkt karny gratis
------------------------------------------------------------------------------------------
#acleague
ACLeague - Witamy, oto kary za pierwszy wyścig sezonu WEK @ Silverstone GP
---------...

źródło: comment_pObPrAZBPRAX2luFIeOgvIAQtRmYw2zH.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
@snsv: Nie no wiem, że to nie kara, tylko dopytuję się na zaś, aby błędnie nie interpretować regulaminu. Wiem również, że dostałem karę za ponowne wejście na serwer i wjechanie na tor. ROZUMIĘ i dziękuję.
Szkoda, że takie incydenty psują komuś 1/3 sezonu...
  • Odpowiedz
@ACLeague: Ja poddaję w wątpliwość werdykt co do kontaktu mojego ze Smakowym w 2:20.
Przyznaję, że kontakt był, ale uważam, że kiedy ja dotykam tylnym kołem przedniego zderzaka Smakowego, to nie jest to tylko i wyłącznie moja wina. Akcja się dzieje na L1 kiedy jest ścisk, ja celuję w wolną lukę, jest delikatny kontakt, obydwaj kończymy na poboczu.
Wnoszę o ponowną analizę, a broniąc swojego interesu, co najmniej o zmniejszenie mojej
  • Odpowiedz
@ACLeague: pytankko - nie bawimy się w "oddawanie pozycji" po błędzie?
Bo pomimo ewidentnie mojego błędu i rozsądzenia RI i oddania pozycji oberwałem 1pkt. chciałem się upewnić na przyszłość :)
  • Odpowiedz
@ACLeague: Szanowna komisjo. Niniejszym wnoszę o ponowne rozpatrzenie mojego incydentu ze Smakowym i skasowanie pkt karnego. Przyznaję się do winy, lecz jak widać kilka sekund później w replayu hamuję lekko na prostej i czekam aż poszkodowany mnie wyprzedzi :)
  • Odpowiedz
ponowne wejście na serwer i wjechanie na tor


@YANIcom: to tylko część historii, do tego mamy back to pits i dalszą jazdę, zatrzymywanie się na torze - są to zachowania niedopuszczalne. Kara DT w kolejnym wyścigu za całokształt jest bardzo łagodna.
  • Odpowiedz
@Plupi: Było to konsekwencją twojego blokowania mnie (którego jak wiesz nie zgłosiłem), przez co chwilę później nijaki Cactus mnie ztorpedował i pozbawił być może dobrego wyniku... tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@Plupi: P.S. Dziękuję za przychylność i dobroduszność ławy przysięgłych, oraz za uwzględnienie mojego odwołania i orzeczenia łagodnego wyroku... za niewinność i porywczość. Może na SPA dostanę w końcu karę w pełni zasłużenie jako sprawca przestępstwa... ;)

Kiedy DT należy wykonać?
  • Odpowiedz
twojego blokowania mnie (którego jak wiesz nie zgłosiłem)


@YANIcom: nawet nie wiem jak to skomentować... mam wrażenie, że czego bym nie napisał to i tak nie dotrze.
  • Odpowiedz