Wpis z mikrobloga

TL;DR - wydanie specjalne - jeden z Wykopowiczów w ''Sprawie dla reportera''
Aktualizacja w.s. tego znaleziska.
Sprawę dla Reportera którą przerwano ponieważ @Dzielnytata streamował na żywo to co się dzieje przez Facebooka, nagrano jeszcze raz bez udziału @Dzielnytata a sam program ma być emitowany dopiero za 2 tygodnie. Tutaj znalezisko z Wirtualnych Mediów które opisuje jak widziała to druga strona.
LINK do ZNALEZISKA: https://www.wykop.pl/link/4006687/sprawe-dla-reportera-z-udzialem-dzielnytata-nagrano-jeszcze-raz-bez-niego/

Przepraszam jeżeli ktoś nie chciał być zawołany, ale zawsze się może wypisać z mojej spamlisty.
Uważam jednak że temat zasługuje na nagłośnienie, a że nie byłem autorem pierwszego znaleziska nie mogłem wołać używając normalnej spamlisty. Wybaczcie.
#telewizja #polska #sprawadlareportera #tvp #dzielnyatata #tldr
  • 22
Wołam zainteresowanych (774) z listy TL;DR - serwis informacyjny.
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @MarianoaItaliano @jozik @noobek @Akuku69 @Jade @westberlin @Tosiek14 @Lux_Aeterna @vrah_ @kszychu @paula20089 @Davidozz @DancingJelly @XD22 @qitay @zartysieskonczyly @mekosx @Wu70 @pss8888 @katoda @maciekk007 @polecam_poczytac_heideggera @Sebuncjusz122 @towarprawemnietowarem @lelo92 @Strus @Postronny @c__j @Tomaszu @papier96 @Kotwpizamie @Szmigulec @Malvir @az_zalozylem_tutaj_konto @Saper9 @PennerBlack @Zwanek @kwiati @mac_jg @