Wpis z mikrobloga

Mirki jeżeli macie wątpliwości co do jechania autem do Lwowa to jedźcie śmiało. Byłem we Lwowie parokrotnie autem i uważam, że to najlepszy sposób dostania się tam, przynajmniej z Wawy. Jeżeli macie jakieś pytania dot. wycieczki autem do Lwowa, jakieś wątpliwości czy cuś to walcie śmiało.
#lwow #ukraina
  • 29
  • Odpowiedz
@zasypiam: Dobra wal na swoją zgubę ... ile kolego stałeś na granicy ... jak tam podwozie ... czy masz pełne zaufanie do tego paliwa co lałeś i dlaczego w nim tyle wody ... dlaczego stałem w korkach ... jak musiałem się starać aby się zaparkować
  • Odpowiedz
@szczebrzeszyn09: Panie, do Lwowa z Korczowej lub Medyki jest spoko droga, fury jeżdżą na tym paliwie i jakoś nie ma problemów. Oczywiście parkowanie w mieście, korki, ew. kolejki na granicy przemawiają czasem na korzyść pociągu.
  • Odpowiedz
@zasypiam: Dobra wal na swoją zgubę ... ile kolego stałeś na granicy ... jak tam podwozie ... czy masz pełne zaufanie do tego paliwa co lałeś i dlaczego w nim tyle wody ... dlaczego stałem w korkach ... jak musiałem się starać aby się zaparkować


@szczebrzeszyn09: Na granicy stałem 2,5 godziny w stronę do Lwowa i jakieś 15 minut w stronę powrotną. Pewno w stronę powrotną stałbym też z 2,5
  • Odpowiedz
parkowanie w mieście,


@Nemrod: Auto się zostawia na parkingu strzeżonym podziemnym za 4 złote za dzień i jeździ Uberem :)

z Korczowej lub Medyki jest spoko droga


@Nemrod: Przez Nową Sól, Sambor, Rudki zrobili remont w większości to też już bardzo fajna droga
  • Odpowiedz
Jeszcze mit - ukradną Ci tablice rejestracyjne
Bardzo ciekawy mit, który sami stwierdzicie, że jest mitem gdy tylko dojedziecie do granicy. Jakieś 70% samochodów w których będą sami ukraińcy na granicy ma polskie blachy. Tam bardzo popularne jest rejestrowanie aut w Polsce. Jeżeli faktycznie mieliby kraść polakom tablice to by musieli chyba na do czwartym aucie zdejmować innym ukraińcom xD nie widzialem ani jednego auta bez tablic.
  • Odpowiedz
@zasypiam: Kradną, to nie mit :) Idzie rozpoznać które auto z PL Polaka, a które kupione

@Nemrod: akurat zwykle jeździmy autami, które kochają takie przygody, ale z Polski jeżdżą całe ekipy klasyków na Leopolis Grand Prix i nikt nie narzekał na dojazd do Lwowa :)
  • Odpowiedz
@zasypiam z miejscówki mam 10 min do centrum z buta, więc auto trzymam na ulicy i jednak zdejmuję blachy dla pewności. Ukraińcy w zdecydowanej większości na podkarpackich blachach jeżdżą więc tego może i nie kradną
  • Odpowiedz