Wpis z mikrobloga

Mirki jeżeli macie wątpliwości co do jechania autem do Lwowa to jedźcie śmiało. Byłem we Lwowie parokrotnie autem i uważam, że to najlepszy sposób dostania się tam, przynajmniej z Wawy. Jeżeli macie jakieś pytania dot. wycieczki autem do Lwowa, jakieś wątpliwości czy cuś to walcie śmiało.
#lwow #ukraina
  • 29
  • Odpowiedz
@zasypiam: @kawiarnianypl: Jedynie niemiłe wspomnienia z jazdą tam autem to stanie na granicy. Dwukrotnie zdarzyło mi się stać raz 5 godzin a drugi raz ponad 7. A trasę Warszawa-Lwów pokonywalem juz 5 razy chyba. A reszta ogólnie pozytywnie.
  • Odpowiedz
Fragment tragicznej drogi do Medyki


@kawiarnianypl: pięknie południowe Roztocze ()
na zdjęciu ta droga wygląda lepiej niż czasem DK17 czy DK74 w jego północnych (polskich) częściach
  • Odpowiedz
@kawiarnianypl: Ja zawsze jadę przez Rawe Ruską i ogólnie lubię tą drogę tylko tak jak mówiłem, bywa ciężko na przejściu tam ale moze tak mi sie trafiło że wyjeżdżalem jakoś po ich Bożym narodzeniu. Jeśli chodzi o wjazd to trwał chwilę doslownie.
  • Odpowiedz
@zasypiam: Ja widziałem auto bez tablic na granicy. Chłopaki mówili, że zniknęły w okolicach Placu Mickiewicza, ale okupu nie płacili, bo w Polsce będzie taniej wyrobić. Żaden mit.
I tak, dużo Ukraińców ma polskie blachy - i o to chodzi. Nie chodzi o kradzież tablic Polakom, tylko Ukraińcom, którzy mają zarejestrowane auto w Polsce. Pytałem Ukrainców u mnie w pracy o co w tym chodzi: mają tam jakieś takie dziwne prawo,
  • Odpowiedz