Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@daniel_z czekamy jeszcze na Black Friday. Może z 5% by się udało zbić. Ogólnie martwi mnie troszkę spacerówka, ale żona się uparła ;) ona będzie głównie prowadzić.
W sklepie się bawiłem, to mega lekko i przyjemnie się kręciło.
@Dudek89: jeszcze mam czas na decyzję, ale już przeglądamy oferty tu i tam. i raczej padnie na Mutsy. dobrych ofert nie widziałem, nie porównywałem sklepów ... więc ciężko powiedzieć gdzie taniej. fotelik do auta (nosidełko) chciałem recaro ... ale szarpie się przy wyciąganiu z Mutsy, więc chyba padnie na Cybexa. model ... konkretnie nie wiem.
myślę również o targach - przejechać się, zobaczyć wystawców. zdobyć ulotki i oferty.
via Android
  • 0
@Qwerty91 tak, kupiłem ;) nawet chce teraz sprzedać. Meeega dobrze się prowadzi, gondola super 10/10, spacerówka jest stosunkowo mała. U nas wystarczyła do około 18msc. Kupiliśmy teraz Mamas&Papas, spacerówka, dużo większa ale gorzej się prowadzi. Mutsy w prowadzeniu to mistrzostwo świata
@Qwerty91: ja kupiłem jako pierwszy wózek Stokke Trailz (gondola, spacerówka) i sprawdził się super! 10/10. Natomiast potrzebowaliśmy mniejszego do samochodu aby się mieścił, gdyż Stokke duży - więc kupiliśmy Valco Baby Snap v2 (bardzo lekki, idealnie się składa i zajmuje mało miejsca w bagażniku), no i również się sprawdza. i tu również 10/10 ;-)