Wpis z mikrobloga

Tydzień przed planowanym na dziś przejazdem jakaś #rozowypasek zarezerwowała 2 miejsca na #blablacar. Napisałem do niej wczoraj po południu wiadomość z adresem zbiórki i godziną - tak jak to zazwyczaj robię. Po kilkudziesięciu minutach bez odpowiedzi zobaczyłem tylko, że zrezygnowała. Czyli przez 6 dni przetrzymała miejsce, żeby po smsie przypominającym zrezygnować. Gdybym jej nie napisał, to by usunęła rezerwację chwilę przed odjazdem albo w ogóle nie pojawiłaby się w miejscu zbiórki. Oczywiście bez jakiegokolwiek "przepraszam, coś mi wypadło". #!$%@?, tylko z różowymi takie akcje odchodzą.


#zalesie #gorzkiezale
  • 4
@kinollos: Jak się da to wystaw odpowiednią opinię. Mi typ wywinął taką akcję, że tydzień przed zarezerwowałem ostatnie miejsce, tydzień cisza, dzień przed dzwonie a typ mi mówi, że to już dawno nie aktualne, dzięki za info bulwo, jak mu #!$%@?łem zgłoszenie do administracji to usunęli/zbanowali konto bo nie dało się już go znaleźć xD
@grigoryi: Po jakimś czasie nauczysz się żeby na spóźnialskich nie czekać, po nikogo nie zajeżdżać i nie zgłaszać przejazdu z dużym wyprzedzeniem, bo trafiają się takie osoby dosyć często.