Wpis z mikrobloga

Wiecie za co współczesna lewica budzi we mnie niesłychaną pogardę?

Cynicznie podszywają się pod katolików, każą słychać Jana Pawła II, a jak się im dokładniej przyjrzeć, to okazuje się, że z katolicyzmem nie mają nic wspólnego, bo np. popierają aborcję na rządanie, co można sprawdzić na ich profilu Facebookowym.

Sytuacja przedstawiona we wpisie jest oczywiście na 99,999% kłamstwem, ponieważ nie ma żadnych świadków a pani chyba liczy na to, że "błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli".

https://m.facebook.com/gabriela.lazarek.5

Najgorszego sortu kłamstwa i deptanie wartości ważnych dla mnie i innych Polaków sprawia, że na widok takich zachowań krzywię się gorzej niż by od smrodu gnijącej padliny.

Zresztą, takie zachowania sprawiają, że od strony moralnej oni są już padliną.

Już pomijając to, że ONR w swej deklaracji ideowej potępia rasizm, a Polakiem może być dla nich każdy kto zna język Polski i żyje polską kulturą, robienie polityki w kościele i podszywanie się pod cudzą wiarę jest zwykłym #!$%@?ństwem.

https://www.onr.com.pl/deklaracja-ideowa/

#bekazpodludzi #rakcontent #bekazlewactwa #4konserwy #nacjonalizm #onr #wiara #katolicyzm
Pobierz L.....i - Wiecie za co współczesna lewica budzi we mnie niesłychaną pogardę? 

Cyni...
źródło: comment_SqOetA0Z3GZKMnywzj6MvuOu9Ufe0BCS.jpg
  • 10
Słabą paste pani Gabriela napisała. A to jak działają a co maja członkowie ONR w deklaracji to już inna sprawa( ͡° ͜ʖ ͡°) Do mnie często docierały informacje o sebiksyzacji tego środowiska.
@Lawrence_z_Arabii: Nic nie powiedziałem o żadnych postępowych środowiskach. Obecność oszołomów w różnych środowiskach jest nieunikniona. O ONR panuje jednak przeświadczenie o tym, że skupiają w swoim środowisku sebixów i że nie nie są tam żadną egzotyką a jego znaczną częscią
@Lawrence_z_Arabii: Twój post przypomniał mi jak na jakiejś stronie prawicowej znalazłem artykuł o tym, że Jan Paweł II był heretykiem i anty-Polakiem, bo potępiał antysemityzm, a tak poza tym miał ponoć (według "badań" przeprowadzonych przez tych prawaków) żydowskie korzenie. ( ͡º ͜ʖ͡º)