Wpis z mikrobloga

WIELKIE BRAWA DLA STARSZYCH PAŃ !

Kolejny film. Tym razem #warszawa Biedni patrioci narodowi, szczycący się obrona kobied przed uchodźcami, pobili i poszarpali kontrmanifestanki na trasie #marszniepodleglosci Prawdziwie czesć i chwała bohaterom wyklętym, przez siedzące kobiety zaklętym. Niewątpliwie panie "zasłużyły" na opluwanie, wyzwiska, bicie i kopanie, oni mogli się czuć tak bardzo "zaatakowani" ! Narodowcy to jedna wielka swołocz. Najlepsze ze agresje wykazywali nawet onrowe "tatusie" z dziećmi.

JESZCZE RAZ WIELKIE BRAWA DLA STARSZYCH PAŃ ! Podziwiam jak szalony za odwagę !

#neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #bekazpodludzi #polityka #stop #propaganda PRZECZ z #onr #narodowcy #nop #mw
Pobierz grubson234567 - WIELKIE BRAWA DLA STARSZYCH PAŃ ! 

Kolejny film. Tym razem #warsza...
źródło: comment_SCW211D44s1dyffafILVJhgB3Qz1GtKQ.jpg
  • 23
@grubson234567: usuń konto. Nie trzeba nam lewackiej i feministycznej propagandy. Pewnie ten Srolos dużo płaci byłym Sbekom i reszcie postkomuny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Stanowcze nie dla LEWACKIEJ I PRAWACKIEJ socjal-komuny. Kapitalizm jedynym lekarstwem na zdrowe społeczeństwo
Kapitalizm jedynym lekarstwem na zdrowe społeczeństwo


@profrez: zgadzam się, ale ciebie ewidentnie zrobił zatem socjalizm

Gdyby to byli faceci to też byś tak to przeżywał?


@PatologiiZew: Zasadniczo tak. Jestem za delegalizacją tych bandyckich organzacji jakim sa ONR NOP czy MW. Gdyż jak widac mamy doczynienia z dziczą, nie ludźmi.
nie drogi przyjacielu. Moi rodzice nie mieli przywileju pracować na "państwowych posadkach". A twoi, jestem w 100% pewien że tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@profrez: Może tak, może nie. Przynajmniej pracują, nie tak jak niektórzy, co mają czas na profitach pisać ataki personalne na wykopie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grubson234567: Dehumanizowanie. Pasowałbyś do niektórych uczestników marszu. Jesteście po dwóch stronach tej samej monety.

Mowienie ze kobiety byly tam "wyslane"


@Haqim: założyłem że należą do organizacji która czterokrotnie (mowa tylko o Warszawie) próbowała dzisiaj zakłócać legalne zgromadzenia jak i nabożeństwa. Można oczywiście założyć że każda z nich żyje z dala od facetów i nie było ani jednego chętnego na prowokację. Tak czy siak jest to dość typowe dla tych środowisk.
moim zdaniem, blokowanie legalnych marszów i manifestacji to #!$%@?. Poza tym jak wkładasz rękę do klatki z wściekłym psem, musisz liczyć się z pogryzieniem


@Lipathor: Siedzące panie ciężko uznać za blokowanie. Ale widać to wina kobiet, gdyż straż nie zdazyła rozwinąć czarnego parawaniu, by bandyctwo nie czuło sie sprowokowane. Tak to napewno to.

Ja za to włożenie reki je szanuje. Bo pokazuja że poza wielkimi propagandowymi frazesami, idą tam hipokryci,
Zawsze ktoś takiego usprawiedliwi, niestety


@Wotto: Ja nie usprawiedliwiam. Ja przewiduje. Wykonano durną prowokację która z góry była skazana na agresję. Każdy średnio rozgarnięty człowiek mógł się tego spodziewać. Tak samo było z policją i sebiksami. Nie usprawiedliwiam dresów których prowokuje sam widok policjanta ale mówię o tym że jeśli ten policjant stanie z tyłu to sebiks będzie spokojny.
Możemy liczyć na cholera wie co albo dostosować do danej sytuacji. Wolałbym
Wykonano durną prowokację która z góry była skazana na agresję. Każdy średnio rozgarnięty człowiek mógł się tego spodziewać.


@PatologiiZew: Że się to bydło rzuci na starsze panie to bym się nie spodziewał.