Wpis z mikrobloga

WIELKIE BRAWA DLA STARSZYCH PAŃ !

Kolejny film. Tym razem #warszawa Biedni patrioci narodowi, szczycący się obrona kobied przed uchodźcami, pobili i poszarpali kontrmanifestanki na trasie #marszniepodleglosci Prawdziwie czesć i chwała bohaterom wyklętym, przez siedzące kobiety zaklętym. Niewątpliwie panie "zasłużyły" na opluwanie, wyzwiska, bicie i kopanie, oni mogli się czuć tak bardzo "zaatakowani" ! Narodowcy to jedna wielka swołocz. Najlepsze ze agresje wykazywali nawet onrowe "tatusie" z dziećmi.

JESZCZE RAZ WIELKIE BRAWA DLA STARSZYCH PAŃ ! Podziwiam jak szalony za odwagę !

#neuropa #bekazprawakow #bekaznarodowcow #bekazpodludzi #polityka #stop #propaganda PRZECZ z #onr #narodowcy #nop #mw
grubson234567 - WIELKIE BRAWA DLA STARSZYCH PAŃ ! 

Kolejny film. Tym razem #warsza...

źródło: comment_SCW211D44s1dyffafILVJhgB3Qz1GtKQ.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@cadcadcad: Nic nie zdziałacie łowco hiva. A nikt nie będzie nadstawiał drugiego policzka dla waszych opłaconych prowokacji tylko spotka się z reakcją. Tobie pozostało tylko bóldupienie na mirko. Obecna władza jest propolska i tak musi zostać! Zresztą mamy równouprawnienie: dlaczego kobieta ma nie dostać w ryj lub być opluta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
tylko spotka się z reakcją


@Uchodzca_Z_Polski: no ja wiem przeciez to normalne na pokojowych, spokojnych marszach ze sie #!$%@? kobiety

zalaczam zdjecie rodzin z dziecmi pogodnie bawiacych sie na marszu niepodleglosci

o a tutaj jeszcze filmik jak pogodnie i z usmiechem spiewaja przyjazne piosenki
https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/videos/vb.137358556439286/643313279177142/?type=2&theater
cadcadcad - > tylko spotka się z reakcją

@UchodzcaZPolski: no ja wiem przeciez to ...

źródło: comment_2cN9YfWQxawqpWbSQP4LrML3Cn6ks99d.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz