Wpis z mikrobloga

Murki spotkał się ktoś z was albo używa żarówek H7 LED? Jak ten wynalazek ma się z jakością światła i trwałością ledu? No i jak z legalnością, nie podpada to pod te pseudo ksenony? Przykładowa aukcja: http://allegro.pl/h7-mijania-led-cree-1800lm-dzien-noc-zarowka-pl-i7036574295.html

#pytanie #motoryzacja #samochody
Migajaca_dioda - Murki spotkał się ktoś z was albo używa żarówek H7 LED? Jak ten wyna...

źródło: comment_vYjOwqJ2DzFrNi6coFAOXrxb9Brlqrd2.jpg

Pobierz
  • 10
@Migajaca_dioda
@RoccoBaggins kiedyś drążyłem ten temat bo kusiły mnie ledy na H7 właśnie. Mirki mnie skutecznie otrzeźwili z tego. Na zakrętach gówno widać. Jak pchasz LED do klosza i odbłyśnika które są homologowane i przystosowane do żarówki halogenowej to nie będzie to ani świecić z pożądaną mocą ani pewnie nie będzie legalne. O rażeniu innych kierowców i oślepianiu już nie wspomnę , bo to też może być na rzeczy.

Zamiast wynalazków LED
@Migajaca_dioda też mam lampy soczewkowe bo Mazda 3. Jeżdżę na Osram Silverstar 2.0 i już chyba 4 zestaw to jest , trzymają min 6 m-cy a ostatnio chyba z 9 m-cy . Tungsram i osram Nightbreaker padały po 3 mcach a droższe 2 razy.