Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to że bohaterką serialu Fallout będzie baba. Silna niezależna kobieta hehe już to widzieliśmy w The Last of Us 2 Tam były dwie główne bohaterki - też baby. I te baby mordowały chłopów o wiele większych i silniejszych często w zwarciu za pomocą broni białej co brzmi abstrakcyjnie. W prawdziwym świecie postapo taka delikatna baba zostałaby zgwałcona i zabita na miejscu. Ile jeszcze będą nam wciskać ten lewicowy syf? O murzynach strzegących prawa (czarny szeryf w Fallout 3 xD) w anarchicznych społecznościach już nawet nie będę wspomniał.

#fallout #thelastofus #gry #seriale
Larsberg - #!$%@? mnie to że bohaterką serialu Fallout będzie baba. Silna niezależna ...

źródło: temp_file6696333554696268638

Pobierz
  • 69
#!$%@? mnie to że bohaterką serialu Fallout będzie baba. Silna niezależna kobieta hehe już to widzieliśmy w The Last of Us 2 Tam były dwie główne bohaterki - też baby. I te baby mordowały chłopów o wiele większych i silniejszych często w zwarciu za pomocą broni białej co brzmi abstrakcyjnie. W prawdziwym świecie postapo taka delikatna baba zostałaby zgwałcona i zabita na miejscu. Ile jeszcze będą nam wciskać ten lewicowy syf? O
@Larsberg: musisz wiedzieć, że największymi fanami serii gier fallout to kobiety, więc się nie dziwię czemu kobieta gra główną rolę w serialu. Serial robi się pod fanów a nie widzimisię pojedynczych przypadków płci przeciwnej.
@Larsberg po obejrzeniu zwiastuna miałem jeszcze nadzieję, że to będzie spoko, zwłaszcza że twórcy mówili, że ta główna bohaterka jest taka pogodna i pełna nadziei, a zostaje szybko sprowadzona do rzeczywistości, jaką jest dystopijny, post-nuklerany świat Fallouta. Z tym, że laska jest bohaterką też nie miałem problemu, sam często grywałem w F1 i F2 laską z Charyzmą 10 i rumpotałem się z kim popadło - laska ma więcej możliwości w grze, bo
@Larsberg: Mnie najbardziej #!$%@? traktowanie sci-fi jako worka na każde, nawet największe #!$%@?ństwo. Zamiast przyjąć jedno konkretne założenie i wszystko inne pozostawić jak w realnym świecie, to scenarzyści i fanboye gębę sobie wycierają frazą " to jest inne uniwersum od naszego". Przeszkadza ci, że filigranowa laska rzuca umięśnionymi zombiakami niczym workami na buty? Ty debilu - okaże się przecież, że jej ojciec był kosmitą, który walczył z kosmiczną zarazą zamieniającą ludzi