Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirkówny z #excel mam w kolumnie A liczby, które są wynikami funkcji, w której są użyte ZAOKR.W.GÓRĘ do różnych miejsc po przecinku. Czyli np

0,73
3,5
10

W kolumnie B mam liczby które pochodzą z innego źródła ale muszą mieć taką samą liczbę po przecinku co odpowiadającą komórka z kolumny A czyli w tych przypadkach

6,73
17,2
320

Myslalem nad zliczeniem znaków po przecinku funkcją DŁ ale nie wiem jak rozpocząć zliczanie od przecinka. Jakaś kombinacja funkcji LEWY i ZNAJDŹ?
  • 13
Zrobiłem coś takiego B1=ZAOKR.DO.TEKST(C1;DŁ(FRAGMENT.TEKSTU(A1;1+ZNAJDŹ(",";A1);4))) Gdzie C1 to liczba która będzie zaokrąglana

Na pierwszy rzut oka działa ale nie wiem czy w każdym przypadku
@Trelik nie mogłem tak zrobić bo np w A mam tak że gdy wynik<9,99 to mają być 2 miejsca po przecinku a wartość B będzie np wyższa od 10 i już będzie miała przypisane inne formatowanie
@DwaNiedzwiedzie sorry zamiast na ostatniej odpowiedzi opierałem się na formule z przedostatniej tylko przestawiłem jeżeli błąd przed DŁ, a w tamtej formule na końcu miałeś 1 a nie 0 tak jak powinno być więc faktycznie twój sposób jest prostszy konstrukcyjnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)