Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/4017243/kariera-stanislawa-piotrowicza/

Kulisy kariery prokuratora Piotrowicza. "Jak można tak ludziom kłamać?"

Stanisław Piotrowicz, człowiek, który stał się jedną z twarzy sądowej rewolucji PiS w komunistycznym wymiarze sprawiedliwości odegrał większą rolę niż przyznaje. Tak twierdzą ludzie, którzy wówczas z nim pracowali. Opowiadają o jego karierze w PZPR i w prokuraturze. Karierze wcale nie przerwanej, wbrew temu, co twierdzi sam Piotrowicz, w stanie wojennym, do wprowadzenia którego zresztą nie miał on wtedy żadnych zastrzeżeń. Materiał programu "Czarno na białym".


#neuropa #bekazpisu #polityka
  • 29
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (118)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @dlugi_ @Clear @OjciecPodgrzybek @ZuyKefrus @zirytowana_plaszczka @starface @a4z4a4 @repostuje @Krisskow @mekosx @Xardin @chanelzeg @damian713 @Kempes @twierdzakrzyzak @Roxar123 @Wotto @UchoSorosa @Reepo @Grandek
Ale Urban jest OK?

@VrubeL: głupszego pytania chyba nikt w tym wątku już nie zada. Wskaż mi jakiekolwiek powiązanie Urbana z tym tematem, obecnymi rządami, partią, opozycja, reformą wymiaru sprawiedliwości czy czymkolwiek.
Pokaż mi te wpisy gdzie Urban "tu taki popularny ostatnio"
Tak się składa, że Urbana możesz powiązać tylko i wyłącznie z bolszewicka propaganda TVPiS.
a AMA z jego guru taka popularna


@VrubeL: i co z tego AMA wynikło, mamy jakąś grupę komunistów na wypoku? to, że kogoś ciekawiło, co ten komuch ma do powiedzenia, nie znaczy zaraz, że go ktoś tutaj w czymkolwiek popiera
@utopjec: grupkę? Nie raczej całe stado a czy komunistów to nie wiem, raczej niedoinformowanej młodzieży dla, których jest on śmiesznym trollem.

nie znaczy zaraz, że go ktoś tutaj w czymkolwiek popiera

Podobnie napisałem w komentarzach ale jakoś mnie minusowali ()
Może jak Piotrowicz zrobi AMA to też sie wykopki przekonają?


@VrubeL: Wiesz jaka jest różnica między Urbanem a Piotrowiczem? Urban od zawsze mówi, że jest starym komuchem, żydem, kłamcą, manipulatorem, dziwkarzem i alkoholikiem. Piotrowicz jest wielkim polskim "patriotą" z partii obecnie rządzącej, twarzą dekomunizacji i reformy sądownictwa. Choćby z tego jednego prostego powodu Urban zasługuje na większy szacunek niż Piotrowicz.
Nie raczej całe stado a czy komunistów to nie wiem, raczej niedoinformowanej młodzieży dla, których jest on śmiesznym trollem.


@VrubeL: już pomijam, że marnie próbujesz porównać człowieka który od 25 lat istnieje w sferze publicznej tylko jako felietonista do komunisty który zasiada w parlamentarnych ławach, partia nazywa go patriotą i jest twarzą reform rządowych. Masz ty godność ludzką?
@banan_termoaktywny:

Choćby z tego jednego prostego powodu Urban zasługuje na większy szacunek

urban i jakikolwiek szacunek? podziwiam, masz ty godność ludzką?

od 25 lat istnieje w sferze publicznej tylko jako felietonista

aha czyli piotrowicz tylko na razie jest be? musimy jeszcze poczekać i wtedy okażecie mu szacunek?

żeby nie był to piotrowicz podobno bronił jakiegoś pedofila i dlatego dla mnie jest śmieciem ale zastanawiam się jak go porównać do grubego knura
urban i jakikolwiek szacunek? podziwiam, masz ty godność ludzką

@VrubeL: wiesz co znaczy W I Ę K S Z Y? To znaczy, że jeżeli już koś z tej dwójki zasługuje na szacunek to nie jest nim ten stary komuch, kłamca i hipokryta, PiSowska twarz reformy wymiaru sprawiedliwości, wielki partyjny patriota na którego w 2015 r. zagłosowało 15 747 komuchów.

aha czyli piotrowicz tylko na razie jest be? musimy jeszcze poczekać
@banan_termoaktywny: > : pokaż mi jakikolwiek wspólny mianownik tych dwóch postaci poza tym, że obaj służyli zbrodniczemu systemowi. Może być od myślników.
Nie rozumiem, przecież cała ta dyskusja opiera się na wspólnym mianowniku służenia zbrodniczemu systemowi. piotrowicz co prawda mniej się zasłużył i pewnie dlatego teraz ma mniejszy fejm na wykopie?

a w ogóle to wina dziadka tuska z wehrmachtu za niemiecie pieniądze. Co ma Kopacz w ZSL do komunistycznego prokuratora?