Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/4017243/kariera-stanislawa-piotrowicza/

Kulisy kariery prokuratora Piotrowicza. "Jak można tak ludziom kłamać?"

Stanisław Piotrowicz, człowiek, który stał się jedną z twarzy sądowej rewolucji PiS w komunistycznym wymiarze sprawiedliwości odegrał większą rolę niż przyznaje. Tak twierdzą ludzie, którzy wówczas z nim pracowali. Opowiadają o jego karierze w PZPR i w prokuraturze. Karierze wcale nie przerwanej, wbrew temu, co twierdzi sam Piotrowicz, w stanie wojennym, do wprowadzenia którego zresztą nie miał on wtedy żadnych zastrzeżeń. Materiał programu "Czarno na białym".


#neuropa #bekazpisu #polityka
  • 29
  • Odpowiedz
Nie rozumiem, przecież cała ta dyskusja opiera się na wspólnym mianowniku służenia zbrodniczemu systemowi

@VrubeL: cała ta dyskusja opiera się na błędnym porównaniu przez ciebie osoby która:
- nie kryje swojej byłej przynależności politycznej
- nie ukrywa bycia komuchem, stwierdza jasno, że służył zbrodniczemu systemowi
- od 25 lat nie istnieje w sferze publicznej (poza szeroko pojętym dziennikarstwem)
- ale co najważniejsze nie jest patologicznym hipokrytą i kłamcą, nie nazywa się
  • Odpowiedz
dobrze, że ty masz godność, szkoda tylko, że taką wybiórczą

@VrubeL: wskażesz mi tę wybiórczość cytując moje wypowiedzi?

Dla mnie czy komuch, czy jego obrońca to jedno ścierwo

@VrubeL: oj, nie bądź wobec siebie taki stanowczy. Przypominam, że próbując rozmyć komunizm Piotrowicza przytaczając postać Urbana poniekąd go bronisz, a już na pewno umniejszasz jego udział w zbrodniczym systemie (BO PRZECIEŻ URBAN IDOL WYKOPKÓW CZEGO SIĘ GO NIE CZEPIACIE)

tezami o
  • Odpowiedz
@banan_termoaktywny: > wskażesz mi tę wybiórczość cytując moje wypowiedzi?
Tak zaraz po tym jak zacytujesz mnie broniącego piotrowicza

No tak Urban się pokajał, przyznał więc to piotrowicz jest tym złym komuchem. Urban nie prowadzi działalności politycznej to wybaczamy. Aha i jąkała też nie ma żadnego wpływu na politykę, przecież to niezależny dziennikarz do tego internowany. Przy stole w magdalence siedział jak trusia widocznie niezadowolony z obrotu sprawy. Wcale nie brylował.

Na
  • Odpowiedz
Tak zaraz po tym jak zacytujesz mnie broniącego Piotrowicza

Ale Urban jest OK? Tak pytam bo nie chciałbym obrazić wykopków. On tu taki popularny ostatnio.

Hurr obrażacie Piotrowicza, a sami klaszczecie komuchowi o wiele gorszemu durr. To jest po pierwsze rozmywanie głównego tematu wpisu a po drugie rozmywanie odpowiedzialności Piotrowicza (bo przecież byli gorsi, nie?) I to jest obrona tego człowieka. Czekam na cytaty moich wypowiedzi.

Aha i jąkała też nie ma
banan_termoaktywny - Tak zaraz po tym jak zacytujesz mnie broniącego Piotrowicza
 Ale...

źródło: comment_c8c27T506dttcqNRT6ks0XqIo1aDLxjg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@banan_termoaktywny tak.tak tylko teoje fakty są zgodne z prawdą. Przytakne żebyś sie bardziej nie rozchorowal. TVN prywatne i amerykańskie a szechter nie ma wplywu na polityke. Przepraszam moherki rydzyka za porownanie do ciebie. Przesadziłem. Kop dalej monitor nie odda : ) a jaki prestiz zyskasz. Kaczor byl w magdalence? Serio? Tez sie tak dobrze bawił jak szechter? Nie wcale nie podzielili Polski przeciez szechter bardzo chciał rozliczyc komuchow. Naewet TVN im pozwolil
  • Odpowiedz
tak.tak tylko teoje fakty są zgodne z prawdą

@VrubeL: nie ma faktów moich ani twoich, są fakty. A nieodzowną cechą faktów jest to, że są one zgodne z prawdą. Tym różnią się od opinii. Co do reszty to nie mam w zwyczaju odpowiadać na propagandowe paranoje prawaczków. I tak dałem się sprowokować twoimi wcześniejszymi urojeniami, które zresztą zostały przeze mnie wypunktowane faktami. Jedyną rację masz w tym, że komuchy to największe
  • Odpowiedz