Wpis z mikrobloga

#diablo2
Przeszedłem koszmar kilkoma postaciami i zawsze blokada na początku piekła.
Po prostu jest za ciężko. Mój necro poison pada jak mucha a windru na zombiaka musi użyć 8 tornad. I teraz pytanie, gdzie mam lepsze eq znaleźć - cofnąć się na koszmar i tam bić diablo, mefa, baala, czy próbować męczyć się przez piekło? Gram na bnet, ale raczej sam
  • 10
@kmala Krowy tylko na hellu opłacalne. Do Baala daleko. Dobrze by było jakbyś dotarł do prastarych tuneli w a2, jedna z lepszych 85 lvl area. Grasz na sezonie?
@kmala Podobno nie, możesz jeszcze na hrabinę latać i złożyć ducha w broni i tarczy oraz olśnienia dla merca. W sumie na Baalu najwięcej expa więc wbij kilka lvli.
@kmala: Z porad ogólnych to można napisać, żebyś przemyślał już na początku gry, w jakie umiejętności chcesz ładować punkty. Sprawdź synergie pomiędzy skillami. Jeśli chodzi o dawanie punktów w siłę i zręczność, to powoli. Dawaj tyle, żeby móc założyć dane przedmioty. W manę niezbyt dużo - zależy od klasy. Zdecydowaną większość musisz wpakować w życie. Jako pomocnika weź z drugiego aktu. Wybierz coś, co przyda Ci się w walce. Pamiętaj, że