Gorące dyskusje ostatnie 12h

#psy #koty #heheszki #gotujzwykopem #feels ( ͡º ͜ʖ͡º)

GFY

odpowiedzi (11)

Co się odpierdala w tej rodzinie to nie mam pytań XD. Kupiłem staremu (tak nazywam mojego tatę dla beki) masażer ala pic rel, bo mówi: "młody na onecie widziałem w reklamie kup mi taki bo mnie łeb napierdziela może pomoże". No i kupiłem XD, przychodzę do domu a tu stary masuje matkę masażerem, zarajcowany (jeden już miał na głowię i siebie też masował, a nie wiem skąd dostał :D).

Mówi: Piersiowka ale zajebisty, kocham cię synu. Potem siostrę i nawet psa kurwa tym masażerował. Szwagier też ma kupić bo już przez telefon mówi mu że to jest zajebiste.

Nie byłoby w tym nic dziwnego tylko kurwa on całymi dniami z tym masażerem lata, teraz jego zajęcie to siedzenie i masowanie sobie łba + oglądanie tvka XDDD.

I co chwila wydaje dźwięki: "ja pierdziele piękny jest ten świat/ kur czego to czlowiek wczesniej nie mial / jestem kimś XDD".

Ja pierdole :D
    #masazer #truestory #wykop #polska #rodzina #heheszki
    pokaż całość

odpowiedzi (58)

O siema co tam XDDD

Dziiisiaj Dębowe Mocne 58/100

+ Jasne ale ciut ciemnego smaku Czuć
    + Lekko slodkawe
    + Trochę wodniste więc można szybko wyzerowac
    + Zimne eleganckie, ciepłe nie piłem ale prawie ciepłe
    + Mój rozlewany w Białymstoku więc blisko mam he he he
    + 7%
    + ok 3zl
    + Nie wiem jak uzyskali oni piwo z dębu

- Trochę za mało smaków
    - metaliczny posmak
    - pachnie metalem ale takim szlachetnym a nie kucem XD

Ogółem piwko dupy nie urywa, może i to dobrze że nie urwaloo XD a tak serio to nawet dobre do piewerkowania kilku. Lepsze niż warki Tyskie itp. Od czasu do czasu można wypić

A teraz ogłoszenie parafialne
    Kto z białegostoku w piątek jedzie na #wy ?

#100browarowchallenge #pijzwykopem #pokazmorde
    pokaż całość

odpowiedzi (45)