Wpis z mikrobloga

@MisPluszowyZWadaWymowy: wiem... rzuciłem nim o szafkę z książkami z 30 centymetrów - odbił się od półki i wpadł na głośnik. Wysunęło się pół R2. Rozłożyłem go i podkładałem do kupy ale już nie czuć przycisków tak jak wcześniej a L2 nie łapie na maks....
@MisPluszowyZWadaWymowy: problem dotyczy tylko L2 i R2. Nic się nie rozleciało poza pęknięciem dwóch zatrzasków. Obudowa cała, środek nie grzechocze, w środku nic nie lata. L2 i R2 trochę skrzypiące i miałem problem ze sprężynkami. Najlepsze jest to, że wyskoczył R2 a to L2 teraz nie łapie do końca (chyba, że wcisnę go baaaaardzo, bardzo mocno). Jutro może znowu to rozłożę i złożę ponownie. Tak czy siak jestem tak #!$%@?, że
@gerard-kowalski: szczerze mówiąc Rocket League jest przyjemne ale w double 2v2 albo standard 3v3. Solo jest takie #!$%@?ące ale co mam zrobić jak znajomi od Rocket League albo mają #!$%@? neta i nie grają, albo grają w środku dnia kiedy jestem w pracy? Jak chcę pograć w RL to muszę grać solo - gdzie najczęściej przegrywam przez farta przeciwnika
@gerard-kowalski: wiem, ale to się mija z celem bo bez komunikacji to jest totalnie randomowe. Mam uraz do grania z przypadkowymi ludźmi po graniu w CSa ;)

Jak przegrywam bo ktoś jest po prostu lepszy to mnie to nie rusza. Ale jak przegrywam bo ktoś ma farta to (°°